Kapat

İNTERNET 1.087 0

2017 Yılında Çıkacak En İyi akıllı Telefonlar !

2017 Yılında Çıkacak En İyi akıllı Telefonlar !

2016 yılının bitmesine az bir zaman kala teknoloji devi firmalar 2010 yılı için hazırlıklara başladılar. Yeni Model Akıllı telefonları teknolojileri ortaya çıkarmak için çalışmalara başladılar.  2017 yılı ile birlikte birçok Teknoloji Devi akıllı telefon firması yeni modellerine piyasaya sürecektir hiç şüphesiz.  İşte 2017 yılında piyasaya sürülecek yeni muhtemel yeni model akıllı cihazlar.

 1- İphone 8iphone8

Apple teknoloji firması her yıl yeni bir model ile karşımıza çıkarmaktadır.

  2017 yılının  Apple şirketinin 10. Yılı olması nedeniyle 2017 yılına apple şirketi damga vurmak isteyecektir.  İphone 8 ile muhtemelen diğer akıllı telefonlara göre fark yaratmak isteyecektir. İphone 8 ‘de ekran olarak OLED ekrana kullanılacağı ve A10 işlemecinin yerine de yeni nesil işlemci A11 kullanacağı söylenmektedir.

 

 

 

samsunggalaxy8

2- Samsung Galaxy 8

Akıllı telefon camiasında büyük bir piyasaya sahip olan Güney Kore’li telefon üreticisi Samsung’unda büyük ihtimal Samsung Galaxy S8‘i piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung teknoloji firmasının gelen bilgilere göre  Samsung Galaxy S8 modelinde kavisli ekran olacağı ve telefonun arkasında ufak  bir projeksiyon cihazı olacağı söylentiler arasındadır

 

 

 

katlanabilirekran

3- Galaxy X

Samsung teknoloji firması Galaxy Note 7’de ile bu sene yaşadığı başarısızlığı gelecek sene 2017 piyasaya sürmeyi planladığı Galaxy X ile kapatmayı düşünüyor. Bildiğiniz gibi katlanabilir (Ekran) telefon patentini alması ile 2017 yılında yeni note cihazında bu özelliği kullanacağı beklenmektedir.

 

 

 

Akıllı telefon piyasasında büyük firmalarından Sony, LG ve HTC gibi büyük firmalarında 2017 yılında yeni model cihazlarını piyasaya sunacakları muhtemeldir.

2017 yılında çıkacak muhtemel akıllı telefon modelleri :

  • LG G6

  • Galaxy G flex 3

  • Xiaomi MI7

  • Sony Xperia X2

  • HTC 11

  • Casper, Motorola ve General 2017 Mobile yeni modeller

 

 

Bknz:  Prof Dr. Alkan: Siber emniyet yerli ve ulusal olmalı

AniL Şahin {Türk Telekomünikasyon}

Türkiyenin En Güncel Teknoloji Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir