Kapat

AC Legacy of the First Blade için ilk video
İNTERNET 315 0

AC Legacy of the First Blade için ilk video

Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Odyssey, geçtiğimiz Ekim ayının anında başında raflardaki yerini almıştı. Oyun yayınlandıktan neredeyse 2 ay sonradan ilk ilave paket de oyun severlerin beğenisine sunulmuş olacak.

Oyun dünyasını aşağı yukarı yakından takip edenlerin de bileceği üzere Ubisoft 2019’da yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacağını açıklamıştı. Yani önümüzdeki sene yeni bir AC oyunu gelmeyecek. Dolayısıyla 2020’ye ola ki de yeni cins konsollara kadar elimizdeki son AC oyunu Odyssey olacak.

Eğer Assassin’s Creed Odyssey senaryosu sizin için yeterli gelmediyse, oyun için yayınlanacak olan ek paketlere de bakmanızı tavsiye ederiz. Bilindiği üzere Ubisoft AC Legacy of the First Blade eklentisini daha önce duyurmuştu. Bu eklentinin 3 birim halinde yayınlanacağı ve bölümler aralarında altı haftalık bir sürecin olacağı da belirtilmişti.

Merakla beklenen AC Legacy of the First Blade için ilk video geçtiğimiz gün yayınlandı. 4 Aralık’ta çıkacak olan AC Legacy of the First Blade için yayınlanan birincil tanıtım videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

3 bölümlük ilave paket oyunun başlıca senaryosunda önemli bir yeri yer alan ikonik hidden blade’i ilk kimin kullandığını konu edinecek. Ayrıca suikastçilerin temel hedefini ve neden gölgelerde dolaştıklarını da bu ilave paket tamamen anlamış olacağız.

öne çıkan haberler

Juventus istediğine pişman oldu

Ekmeğini taştan çıkarıyor

Genç futbolcunun boynu kırıldı!

Bknz:  The Elder Scrolls Blades diğer bahara kaldı

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir