Kapat

Assassins Creed Compilation geliyor
İNTERNET 180 0

Assassins Creed Compilation geliyor

Assassins Creed’in oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ubisoft’un birincil başlarda Prince of Persia’nın yan hikayesi olarak tasarladığı Assassin’s Creed, sonradan bağımsız bir üretim olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun severlerin ilk Assassin’s Creed’e gösterdikleri ilgi, Ubisoft’u harekete geçirmiş ve neredeyse her sene yeni bir AC oyunuyla karşılaşmıştık.

2016 yılında seriye kısa bir ara veren yapımcı stüdyo, 2017’de Origins, 2018’de ise Odyssey ile seriyi devam ettirmişti. AC Odyssey’in satışa sunulmasından kısa bir vakit önce stüdyo yetkilileri 2019 yılında yeni bir Assassins Creed oyununun gelmeyeceğini açıklamışlardı.

Geçtiğimiz gün Alman perakende devi MediaMrkt’ın Assassins Creed Compilation isimli yeni bir oyunu PS4, Xbox One ve Switch için listelemesi kafa karışıklığına neden oldu.

MediaMrkt, Assassins Creed Compilation’u 39.99 euro fiyat etiketi ve 29 Mart çıkış tarihiyle listeledi. Gerek çıkış tarihi, gerekse de oyunun fiyatı Assassins Creed Compilation’un yeni bir oyun olmadığını gösteriyor. Olasılıkla yine birkaç Assassins Creed oyununun bir araya geldiği bir paket ile karşılaşacağız.

Şimdilik Ubisoft cephesinden bu oyun için herhangi bir yorumlama gelmiş değil. yine de bekleyip göreceğiz.

öne çıkan haberler

Ünlüleri kıskandıran nikah!

Unutulmaz nişan

Riekerink’ten sürpriz paylaşım

Bknz:  İnternetten Bedava SMS Gönderme

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir