Kapat

Casper'dan iki yeni mahsul
İNTERNET 121 0

Casper’dan iki yeni mahsul

  Aralık ayında kullanıcıyla buluşan CasperPro M100 Ufak Bilgisayar’ın arkasında kurumsal ailenin en güçlüsü olmaya namzet Nirvana N200 Masaüstü Bilgisayar, Ocak ayında piyasaya çıkıyor.
 

Masaüstü kullanıcılarına önemli avantajlar sunan CasperPRO M100, Intel 8. Cins işlemcileriyle minimum enerji tüketimine karşın yüksek verimlilik sağlıyor. İçindeki her bir bileşen, ince ve hafif bir kasadan en iyi şekilde muamele etmek için özenle tasarlanan ve kendi kategorisinde inceliğiyle ayrım oluşturan CasperPRO M100, 3,3 cm. yüksekliğe ve 17 cm genişliğine sahip bir küçük masaüstü bilgisayardır. Bir kitaplık rafına, 21.5” ve daha büyük ölçülerdeki monitörlerin arkasına ya da bir masanın çekmecesine kolayca sığabilecek dek ufak bir inceliğe sahiptir. Yatay ya da dikey olarak konumlandırılabilir. Büro ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve bilgi transfer becerisiyle öne çıkan yeni mahsul, 1 adet COM PORT, 4 adet USB2.0, 2 adet USB 3.0 ve 1 adet Type-C portları ile ışık hızında dosya aktarımı ve bağlantı sağlıyor.

  Casper’ın, gösteri ve üretkenlik özelliklerine sahip yeni bilgisayarı Nirvana N200, Ocak ayında piyasaya sunuluyor. Son teknoloji 8.Cins Intel işlemciler ile kurumsal ihtiyaçlara yönelik bir bilgisayar performansı sağlıyor.
  Nirvana N200; keza 2.5”, hem 3.5” disk desteği, 2 adet 5.25” optik okuyucu yuvası, 1 adet harici 3.5” yuva ve optik sürücü sayesinde resim, oyun, film ve daha fazlasını güvenli bir şekilde saklamak ya da yedeklemek için bol alan sunuyor. Çoklu tayin yürütmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan mahsul; 8. Cins Intel Core işlemciler ve 2GB ve 4GB bellekli grafik kartları ile video düzenleme, video oynatma ve oyun için gerekli hız ve gücü sağlıyor.
 

Bknz:  Windows 10 JPG Açılmıyor

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir