Kapat


MOBİL 998 0

Clash For Dawn Oyun Tanıtımı

clash001Clash For Dawn Oyunu 

Öncelilke herkese merhaba, bugün sizlere bir pvp oyunu olan Clash For Dawn oyunu’nu  tanıtacağım arkadaşlar.  Dünya çapında fenomen olan Clash For Dawn Türkiye’de de gerçekten çok  sevilen bir oyun.  Dilerseniz şimdi sizlere oyundan biraz bahsedeyim, üreticisi PEGI 12 olan oyunda bir sürü macera, aksiyon, etkinlik ve daha birçok şey sizleri bekliyor. Oyunda dört karakter bulunuyor bunlar; savaşçı, büyücü, yargıç ve okçu hepsi birbirinden güçlü ve muazzam karakterlerdir. Daha sonra oyunda macera kısmı var burdan farklı zindanlara girip görevler yapıyorsunuz. Zindan ikiye ayrılıyor solo ve dört kişi girebileceğiniz şekilde… Ardından item kısmıda oldukça iyi düşünülmüş zindandan topladığınız madalyalar karşılığında item takası yapabiliyorsunuz. Oyunda sizi sürükleyici birçok etken var mesela bunlardan birisi ilizyon zindanı bu zindana herkes giremiyor maalesef yeterli istekleri karşıladığınız zaman ancak. İlizyon zindanından düşen itemlerin haddi hesabı yok sizin karakterinizi gerçekten güçlendirecek şeyler. Daha sonra oyunda, oyuncuların kendini yalnız hissetmemesini sağlayacak olan lonca sistemi var ilki kardeşlik loncası ikincisi ise savaşçı ikisinide dene tarafını seç…

clash02

Clash For Dawn‘da mesela canınız çok mu sıkıldı hemen tp zindanına girip dilediğiniz kadar tp kasabilirsiniz. He şimdi bu tp ne diye soruyorsunuz sanırım, tp karakterinizin seviye atlamasını sağlayan tecrübe puanıdır. Evet gelelim asıl meselelere oyuna başladığınız zaman size ufak tefek bazı görevler veriyorlar bunları yerine getirdiğiniz zaman sizi ilginç hediyeler bekliyor olacak. Devam edelim oyunda arena modu da aktif istediğiniz zaman arenada sizinle aynı özellikte ki karakterlerle savaşabiliyorsunuz. Daha bitmedi oyunun asıl önemli olan konusu ‘’skor’’ mevzusu tabi bunu yükseltmek öyle kolay değil bu skor konusu nasıl birşey diye soracak olursanız karakterinizin özellikleri, itemlere bastığınız artılar vs. daha bahsetmediğim birkaç şey hemen onlarada değinelim.

clash03

Oyunda ayrıca paralı asker mevzusu var ve çok güzel düşünülmüş şahsen ben öyle düşünüyorum, zindanlarda ve arena modunda peşinizden ayrılmıyorlar ayrıca karakterinizin skoruna çok büyük katkıda bulunuyorlar. İlaveten bu paralı askerleride geliştirebiliyorsunuz artı, item, evrim gibi mevzular bu askerlerde de geçerli bunlarıda unutmayalım. Diğer bir konu ise ejderhacık karakterinizin tatlı belası oda size birçok özellik ekliyor ve sürekli peşinizde dolaşıyor. Şunlarıda söyleyeyim itemlerinize artı basabiliyorsunuz ve bu da sizi daha güçlü hale getiriyor, birde taş basabiliyorsunuz ah ah birden aklım Metin2’ ye gitti neyse taş dedim bu da sizin için artı bir avantaj benden söylemesi. Ardından evrimleştirme muhabbeti var itemlerinizi evrimleştirip skorunuzu yükseltebiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken şey muhafız inese girip kehribar toplamak çok basit. Evet birde unutmadan Clash For Dawn oyunu  yeri yerinden sarsmaya geliyor  gerçekten çok sıradışı, oyuncusu gerçekten muazzam sizde pvp tarzı oyunları seviyorsanız bir bakın derim boş geçmeyin belki sizde başlarsınız.

Arkadaşlar hatalar vs hakkındada inş en kısa sürede yeni yazılarımız ile burada olacağız sitemizi takip edin ayrıca acil olarak sormak istediğinizi oyun hakkındaki sorularınıza elimden geldiğincede yardımcı olmaya çalışırım iyi günler iyi eğlenceler arkadaşlar.. 😉

Clash For Dawn Oyunun Gerçek Yüzü Burada !!!

velican gözüküçük {Velican GÖZÜKÜÇÜK}

Kayseriliyim, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisiyim sizlere kendi çapımda emin olduğum bilgilerim ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir