Kapat

OYUN 1.248 1

Dust 2 Yeni Haritası ile karşımıza çıkacak

Dust 2 yeni haritası ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Counter Strike severlerin en çok tercih ettiği bölümlerin başında gelen Dust 2 haritası üzerinde uzun zamandır çalışmalarına devam ediyor. Test aşamasında olan ve yakında kullanıcıların karşısına çıkması beklenen bu haritada yapılan en önemli değişikliğin görsel efektler üzerinde olduğunu belirtmek istiyoruz.
Yapımcı olan Valve şirketinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu haritada yaptığı ufak detaylar bile haritanın tamamen farklı bir görünüme kavuşmasına neden olmuştur. Beta sürümü ile oyunseverlerin karşısına çıkan bu oyun içerisinde özellikle ilk gelen tepkilerin çok olumlu olması dikkatlerden kaçmadı. Beta sürümü ile karşımızda bulunan bu harita üzerinden bulunan açıkları kapatmaya devam eden firmanın yakında karşımıza yeni haritalar ile çıkması bekleniyor.


Eski Dust 2 bölümünde bulunan bütün ince detayları tamamen yenileyerek haritaya çok farklı bir görüntü veren şirketin CS GO severler tarafından merakla beklendiğini belirtmek itiyoruz. Eski efektler üzerinde yaptığı güncellemeler ile haritanın gerçeğe yakın bir hal almasını sağlayan yapımcı şirketin bundan sonra yapacağı hamleler merak edilmeye başlandı bile.
Uzun yıllardır aynı haritalar üzerinde oynayan oyuncuların bu yapılan değişiklikten sonra vereceği tepkileri merak eden şirketin özelikle bu harita üzerinden geçer not alması diğer haritalar üzerinde de değişiklik yapılmasının gündeme gelmesine neden oldu.

Dust 2 haritası içerisinde alışılagelmiş olan kalıpların biraz daha dışına çıkan oyun firmasının özellikle oyun severlerin için yeni stratejiler belirlemesine neden olan hamleleri bu harita içerisinde karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde en çok tercih edilen bölümlerin başında gelmesine rağmen bu kadar riskli bir değişikliğe giderek buradan tam not alma başarısı gösteren Valve bakalım bundan sonra diğer bölümler üzerinde de aynı hamleyi yapma başarısını gösterebilecek mi?
Harita içerisinde yer alan kapıları üzerinde değişiklikler yapan firmanın yakın zamanda yayınlaması beklenen bu haritanın ne zaman tam sürüm olacak geleceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Ancak 2018 yılına girmeden bu haritanın aktif olarak oyun severlere sunulması bekleniyor. İşte merak edilen Dust 2 haritasının güncel hali ve detayları.

Bknz:  Survival Island Evolve Oyunu Hakkında

Çağdaş Öncü Karakoç {Çağdaş Öncü Karakoç}

“Dust 2 Yeni Haritası ile karşımıza çıkacak” üzerine 1 yorum

  1. Sinan dedi ki:

    Çok güzel bir harita fakat eski dust 2 yide özlemedik değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir