Kapat

Hunt: Showdown için 3,0 güncellemesi yayınlandı
İNTERNET 295 0

Hunt: Showdown için 3,0 güncellemesi yayınlandı

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. 3.0 adı bahşedilen güncelleme ile birlikte, oyuna yeni içerik ve geliştirmeler eklendi. Güncelleme ile birlikte oyuna yepyeni bir harita olan Louisiana temalı Lawson Delta ekleniyor. NVDIA’ya özel yeni geliştirmeler ve güncellenmiş oyuncu eşleştirme sistemi de yenilikler arasında olacak. 

TwitchCon 2018 kapsamında oyunculara tanıtılan Lawson Delta, yeni bir vakit aralığını da beraberinde getireceği bildirilirken ‘Gün Işığı’ ismi bahşedilen buluş ile oyuncular güneşin aydınlık ışığı aşağı başarılı edebilmek için, her zamankinden daha artı gizliliğe ihtiyaç duyacaklar. Güncellenmiş yeni hüner ve tecrübeye dayalı eşleştirme sistemi, satrançta kullanılan Elo derece sistemine dayandığı açıklanmış ve bu konuda sorun yaşayan oyuncuların sorunlarının çoğunu çözdüğü kaydedilen oyunda, içerik geliştirmelerinin de yapıldığı yeni güncelleme ile oyuna NVIDIA Highlights’ın eklenmesi ile birlikte, oyuncular maçlardaki en heyecanlı anlarını yakalayıp paylaşabilecekler.

Güncellemenin arkasından, Hunt ekibinin Lawson Delta’nın oluşturulmasının peşinde fikir sürecini keşfettiği yeni Hunt: Showdown Geliştirici Günlüğü’nü yayınladı. Birim Tasarım Direktörü Chris Auty yeni harita Lawson Delta hakkında; “Haritayı tasarlarken yaptığımız incelemeler doğrultusunda Louisiana mimarisini ve temasını oyuna epeyce gerçekçi bir şekilde yansıttık” biçiminde konuştu. 

Ayrıca oyun, oyuncuların geri bildirimleri ile çoğu kez güncellenmeye devam edeceği bilgisi verildi.  

Bknz:  Çinli OPPO Türkiye’de

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir