Kapat

KOBİ’lere teknoloji ürünlerini kiralama hizmeti
İNTERNET 162 0

KOBİ’lere teknoloji ürünlerini kiralama hizmeti

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, KOBİ’lere, bambaşka ölçekteki işletmelere ve iş gruplarına ödeme kolaylığı sağlayacak yeni bir hizmet başlatıyor. Teknosa’nın uluslararası kiralama şirketi GRENKE işbirliğiyle sunduğu teknoloji ürünleri kiralama hizmeti, işletmelere dosya masrafsız, 15 aydan 60 aya varan sabit ücretli taksit seçenekleriyle elektronik ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor. Bu hizmet zarfında 20 bin TL’ye değin olan işletme taleplerine de 1 gün içinde cevap veriliyor.

KOBİ’ler ve meslek grupları, cep telefonundan güvenlik kamerasına, dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya ve televizyona kadar geniş yelpazede ürün seçeneklerinde Teknosa’nın kiralama hizmetinden faydalanabiliyor. Böylelikle sermayelerini daha iyi yönetip, işleri için farklı yatırımlara odaklanabiliyor.

Sene sonuna özel avantaj

Teknosa, KOBİ’ler için çok özel ödeme avantajıyla, Aralık ayında geçerli bir kampanya da başlatıyor. Kampanya kapsamında hekim, avukat, baytar, eczacı ve noter gibi meslek grupları ay sonuna kadar Samsung Note 9 akıllı telefona 24 ay taksit avantajıyla ayda KDV dâhil 299 TL’ye sahip olabilecek.

  

Bknz:  Assassins Creed Compilation geliyor

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir