Kapat

Pazarlamacılar için ‘Global Benchmarks 2.0' piyasaya sunuluyor
İNTERNET 73 0

Konuşan Tom ve Arkadaşları bundan böyle Türkçe

Küresel eğlence şirketi Outfit7 Limited, dünya çapında popüler canlandırma dizisi Konuşan Tom ve Arkadaşları’nın listelerde başı çeken YouTube içeriğinin bundan böyle Türkçe dilinde de erişilebilir olduğunu duyurdu. 28 dilde seslendirmesi yapılan ve 170’ten fazla bölgede yayınlanan sevilen bilgisayar üretimli imgeleme ile yapılan canlandırma dizisi Konuşan Tom ve Arkadaşları, yeni YouTube kanalıyla Türkiye’de görücüye çıkacak. 

Outfit7 Baş Ürün Yöneticisi Boris Dolenc, “Bu imtiyaz, farklı kültürlerden böylece fazla kişiye hitap ettiği için gerçekte özeldir. Türkiye, zengin ve artan bir oyun kültürüne sahip ve bizler de bunun bir parçası olmaktan kibir duyuyoruz. Öyle birçok listelerde başı çeken mobil oyunlarımız, Türkiye’de geniş kitleler tarafından zaten kesilmiş bulunuyor. Milyonlarca hayranımızın bundan böyle popüler YouTube içeriğimizi de keşfederek tadını çıkarabileceğini duyurmak bizler için büyük bir zevk” dedi.

Dünya çapında popüler olan Konuşan Tom ve Arkadaşları video içeriği, bugüne kadar 23 milyardan daha fazla görüntülendi. Canlandırma dizisi; Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Benn, Konuşan Hank ve Konuşan Ginger adlı beş sevimli arkadaşın başından geçen maceraları, gülünç talihsizlikleri ve bir çok eğlencel hatıra konu ediniyor. 

Bknz:  WİNDOWS 10’DA DNS DEĞİŞTİRME

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir