Künye

İmtiyaz Sahibi
İbrahim GÖZÜKÜÇÜK
0 542 516 9698

Kurucu
İbrahim GÖZÜKÜÇÜK
byemre@yandex.com

Genel Yayın Yönetmeni
İbrahim GÖZÜKÜÇÜK
byemre@yandex.com

Basın bültenleri için
editor@teknolojihaberleri.org

Editörler

İlker KANAT
ilker.kanat@teknolojihaberleri.org

Yazar

Çağdaş Karakoç

cagdas.karakoc@teknolojihaberleri.org

Ali Tabak
ali.tabak@teknolojihaberleri.org

Engin Uysal
engin.uysal@teknolojihaberleri.org

İletişim ve Şikayet: info@teknolojihaberleri.org
Teknik : teknik@teknolojihaberleri.org
Reklam : reklam@teknolojihaberleri.org

SERVİS SAĞLAYICISI

logo11-300x83

Adres

Organize Sanayi bölgesi 9 cad.
Melikgazi/ Kayseri

Telefon:  0 542 516 96 98

Yazılım

Wordpress-4.2.3

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
teknolojihaberleri.org yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Teknolojihaberleri.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Siteniz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Siteniz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Siteniz.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.teknolojihaberleri.org’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@teknolojihaberleri.org üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.