Kapat

Yeni Dragon Age oyunu ne zaman çıkacak?
İNTERNET 179 0

Yeni Dragon Age oyunu ne zaman çıkacak?

Dragon Age serisinin son oyunu olan Inquisition, 2014 yılında raflardaki yerini almıştı. EA Games ve Bioware işbirliğiyle geliştirilen yapım çoğunlukla beklentileri karşılamayı başarmıştı. Lakin satış rakamları konusunda EA pek hoşnut olmadı. Dolayısıyla serinin yeni oyunu için umma süresi biraz daha uzadı.

Son günlerde Dragon Age 4 hakkındaki dedikodular ayyuka ulaşmış durumda. Bundan Böyle Dragon Age 4’ün 7 Aralık’ta gerçekleşecek olan The Game Awards 2018 sırasında duyurulması planlanıyor.

Oyun hakkında ortaya meydana çıkan son dedikodulara göre, Bioware geçtiğimiz yıla kadar Dragon Age 4 üstünde kocaman bir ilerleme kaydetmiş. Lakin EA yetkilileri, Bioware’ın Dragon Age yerine Anthem’e odaklanmasını isteyince işler değiştirilmiş.

Bioware’in az kalsın 1 yıldır yeni Dragon Age oyunu üzerinde çalışmadığı belirtiliyor. Anthem’in yapım aşamasının sona yaklaşması nedeniyle, Dragon Age üzerindeki incelemeler da tekrardan başlamış. Genel kanı oyunun çıkış tarihinin 2021’den önce olmayacağı yönünde. Bu da serinin yeni oyununun, yeni tür konsollara geleceği ihtimalini güçlendiriyor. Bioware, serinin yeni oyunu için demin bir isim üstünde karara varmamış. Oyunun çıkış tarihine demin uzun bir süre olduğu için isim konusunda aceleci davranılmayacağı düşünülüyor. gerçi bekleyip göreceğiz.

öne meydana çıkan haberler

Rize’de fıkra gibi olay

Unutulmaz nişan

Güzellik algısını yıkan kadınlar

Bknz:  BİLGİSAYAR’INIZ İÇİN KOLAYLIK SAĞLAYAN 5 PROGRAM!

İlker KANAT {İlker KANAT}

Teknolojihaberleri.org' u herkes yararlansın diye oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir