Teknoloji Haberleri

İnstagram Hesabı Dondurma

İnstagram Hesabı Dondurma

İnstagram Hesabı Dondurma

 

Çeşitli nedenlerle kısa sürelik İnstagram hesabını kapatmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu nasıl yapacağı. Silmek o güne kadar bütün yüklediklerinizi kullanıcı bilgilerinizi yok eder. Her şeye baştan başlamanız gerekir eğer amacınız kısa süreliğine uzaklaşmaksa İnstagram Hesabı Dondurma için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

İnstagram hesabınızı dondurmak için bilgisayarınızdan İnstagrama giriş yapıyorsunuz. Profil düzenleme bölümünde alt kısımda hesabı dondurma butonu karşınıza gelecek buradan neden dondurmak istediğinizi seçiyorsunuz son olarak kullandığınız şifreyi onay için girdiğinizde hesabınızı dondurmuş oluyorsunuz. İnstagram dondurma işlemi sadece bilgisayar üzerinden yapıla bilmektedir. Dondurma işlemi yaptıktan sonra en az 24 saat hesabınıza giriş yapamamaktasınız.

 

Dondurma işleminin gerçekleştiğinde hesabınız kimse tarafından görüntülenemez. Hesabı dondurma işleminden emin olmak için hesabına girmeye çalışmanız yeterli. Dondurma işlemi gerçekleştiğinde hesabı tekrar aktive etmek için sadece telefonunuzdan giriş yapmalısınız. Başta bütün kayıtlarınız hemen görüntülenmeyebilir. Kısa bir süre içersin de hesabınızdakiler görüntülenecektir. Çok aktif bir kullanıcıysanız hesabınızdaki video ve fotoğrafların tamamının açılması birkaç haftayı bulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ