Teknoloji Haberleri

2.000-3.000 TL ortasındaki en düzgün telefonlar

mobil cihaz tercihi yaparken en çok dikkat ettiğimiz nokta, mobil cihazlar için ayırabildiğimiz bütçe oluyor. Bu videomuzda 2.000-3.000 TL bütçe …

mobil cihaz tercihi yaparken en çok dikkat ettiğimiz nokta, mobil cihazlar için ayırabildiğimiz bütçe oluyor. Bu videomuzda 2.000-3.000 TL bütçe ile alınabilecek En kaliteli mobil cihazlar hangileri yakın zamandan bakıyoruz. düşük fiyatlı Android mobil cihazlar içinde birçok seçenek yer alırken, kararsız kalan izleyicilerimiz için harika bir liste bir araya getirdik.

düşük fiyatlı Android mobil cihazlar tercihlerimiz neler?

Sizler için hazırladığımız uygun fiyatlı mobil cihazlar listemizdeki mobil cihazları özenle seçtik. Bu mobil cihazlar, ofisimize gelmiş ve bizim tarafımızdan incelenmiş mobil cihazlar oldu. bunun yanısıra bu listedeki herhangi bir mobil cihazı beğenirseniz, YouTube kanalımıza giderek İnceleme Videolarına bakabilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Sizler için hangi mobil cihazları anlattık?

Sizler için anlattığımız mobil cihazların fiyat aralıkları, şu anda olabildiğince düşük fiyatlı olarak seçildi. Listenin ilk sırasında, 5.000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip realme 5i bulunuyor. Bu seriden sonra sıradaki telefon ise uzun zamandır uygun fiyatı ile dikkat çeken Redmi Note 8 modeli oldu. 3. sıradaki telefon, Redmi Note 8 serisinin bir üst modeli olan ve alınabilecek en düşük fiyatlı mobil cihazlar içinde oldukça fazla beğenilen model olan Redmi Note 9 modeli. Ekranda çentik yahut delik sevmeyenleri de unutmadık ve Pop-Up kameraya sahip telefon Huawei P Smart Pro serisini de listemize ekledik. Sondan ikinci mobil cihazımuz, Galaxy A50 modeli oldu. Bu model de AMOLED ekranı ve uygun fiyatı ile listemize girdi. Son telefon ise, Redmi Note 9 Pro modeli oldu.

Listemizdeki tüm mobil cihazların inceleme yahut kutu açılış videolarını, videomuzun açıklama kısmından bulabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 serisini satın almak için

mobil cihazı Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 serisini satın almak için

mobil cihazı Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro serisini satın almak için

mobil cihazı Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ