Razer’dan 50 dolarlık Seiren Mini mikrofonu gelecek vadeden yayıncılar için hazır

İnsanları yayınınıza çekmek isterseniz genellikle kaliteli bir mikrofon önemlidir. Ancak birçok mikrofonun fiyatı ve büyüklüğü bu satın alma işlemini ertelemenize neden olabilir. Razer, iyi mikrofonları daha erişilebilir hale getirebileceğini iddia ediyor. Kompakt bir biçimde (6.42 inç uzunluğunda) “stüdyo sınıfı” ses vaad eden bir Seiren Mini mikrofonunu sadece 50 dolara tipik bir yeni oyunun maliyetinden daha düşük olarak tanıttı.

USB tabanlı olan Mini, diğer Seiren mikrofonları kadar özellikli değildir, ancak yine de ortam gürültüsünü azaltmak için bir süperkardioit modeli ve “net ve doğru” ses üretmek için 14 mm yoğunlaştırıcı kapsül içerir. Ayrıca masa titreşimlerini en aza indirgemek için yerleşik bir şok yuvası ve mikrofonu yerinde tutmak için eğilebilir bir ayak vardır.

Küçük Seiren artık Razer’ın sitesinde ve diğer perakendecilerde mevcut. Bazı yayıncıların kullandığı birinci sınıf boom mikrofonlarla karıştırılmayacaktır, ancak asıl mesele bu değildir. Bu, özellikle alan sıkıntısı çekiyorsanız, bir kulaklık mikrofonundan yeterince iyi bir yükseltme sağlamakla ilgilidir. Ekipman üzerinde savurganlık yapmadan kategoriye girmek isteyen yeni yeni başlayan podcast yayıncıları için de uygun bir seçenek olabilir.

Kaynak:https://www.engadget.com/razer-seiren-mini-microphone-172118633.html
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe