Razer’dan duruşunuzu düzelten ilk oyun koltuğu tanıtıldı!

Kimi zaman saatlerce oyun oynayan bizler için en önemli araçlardan birisi de koltuklardır. Saatlerce oyun oynayan herkes bilir, bir süre sonra beliniz ve vucudunuzda diğer bölgelerde ağrı çekmeye başlarsınız.

Ofis koltukları ve diğer büyük koltuklar bu yüzden biraz pahalıdır.

Bugün de oyunculara ekipman üreten Razer, ilk kez oyuncu koltuğu dünyasına açıldığını duyurdu. Şirket, ilk oyuncu koltuğu olan ve standart oyuncu koltuğu seviyesinde fiyat etiketine sahip olan Iskur’u tanıttı.

 

Razer’ın ilk oyuncu koltuğu Iskur:

 

Duruşunuzu Düzeltiyor

26 derece ayarlanabilen ve sizin duruşunuzu düzeltebilecek potansiyele sahip olan benzersiz harici bel destek sistemine ev sahipliği yapıyor.

 

Razer Iskur’da bulunan bel destek sistemi, omurganızın orta ve alt kısımlarındaki gerginliği azaltmaya odaklanıyor. Bununla birlikte koltukla ekstra rahatlık ve destek için köpüklü yastıklar, ‘4D’ ayarlanabilir kolçak ve hafızalı köpük tabanlı boyun yastığı bulunuyor.  Tasarım olarak da normal bir oyuncu koltuğunu andırıyor.

Razer’ın ilk oyuncu koltuğu Iskur, şirketin internet sitesinde 500 dolardan (yaklaşık 3.930 TL) satışa çıkmış durumda. Fakat oyuncu koltukları genellikle şu anda bu fiyatlarda.

 

Kaynak: https://www.engadget.com/razer-iskur-gaming-chair-170033138.html

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe