Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Varsayımlarını ve Takip Ettiği 10 Altcoin Projesini Açıklıyor

Yüz milyonlarca dolar bedelindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, dalda süratle prestij kazanan bir kripto para balinası, artık …

Yüz milyonlarca dolar bedelindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, dalda süratle prestij kazanan bir kripto para balinası, artık 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin kestirimlerini paylaşıyor.

Bir Daily Hodl haberine nazaran, 0x_b1 olarak bilinen yüksek cirolu trader, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa bedelini aşacağını ve daha sonra da değerli ölçüde düzeltme yaşayacağını söylüyor.

“Bitcoin 55.000 doları kıracak lakin 2021 kapanışını 30.000 doların altında yapacak.”

Ethereum’a gelince, yüksek profilli yatırımcı, ikinci en büyük kripto para ünitesinin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) ulaşmasını bekliyor.

0x_b1, gelişmekte olan merkeziyetsiz finans alanını da yakından takip ediyor. Büyük finans kuruluşlarının Compound (COMP) üzere lending ve borrowing platformlarıyla uğraşacağını belirtti.

“JPMorgan, Citibank, Goldman Sachs, CBDC, çapraz döviz ve borrowing/lending için Compound finans gibisi platformlar ortaya çıkmaya başladı.”

Ayrıyeten takipçilerine yearn.finance (YFI), yAxis (YAX) ve Harvest Finance (FARM) üzere önde gelen yield aggregator platformlarının ana akım haline geleceğini ve perakende yatırımcıların DeFi dünyasına girmesi için taban hazırlayacağını söylüyor.

YF Link’e (YFL) gelince trader, Chainlink (LINK) kurucu ortağı Sergey Nazarov’un faaliyetleri nedeniyle bu yıl kıymetini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

“Sergey Nazarov, Linkswap için YFlinkio’ya kar emeli gütmeyen bir Chainlink oracle’ı miras bıraktı – 1500 dolar/YFL tabanı belirlendi.”

0x_b1, bu yıl bir dizi DeFi projesinin güzel iş çıkaracağını söylese de yeterli bir performans sergileyeceğini düşündüğüne inandığı iki protokole dikkat çekiyor.

O, merkeziyetsiz platform 1inch’in, otomatik piyasa yapıcısı Curve Finance (CURVE) kıymetine istikrarlı stablecoin swap önderi olarak yükseleceğini söylüyor. Ayrıyeten Badger DAO’nun yönetişim token’ı Badger’ın asla 3.00 dolar düzeyinin altına düşmeyeceğini varsayım ediyor. Bu ortada Badger DAO’nun Digg’inin Bitcoin yatırımcıları tarafından oynaklığa karşı bir müdafaa olarak kullanılacağını düşünüyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe