Bitcoin (BTC) 40.000 Dolara Ulaşmak İçin Kâfi Güce Sahip mi? Analist Açıkladı

Kripto para piyasasında yükseliş havası devam ediyor. Fakat, bu hoş görünümde birtakım istisnalar da bulunuyor. Temel olarak, Polkadot (DOT) ve …

Kripto para piyasasında yükseliş havası devam ediyor. Fakat, bu hoş görünümde birtakım istisnalar da bulunuyor. Temel olarak, Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) sırasıyla %2,59 ve %0,65 oranında düşüşle kırmızı bölgede yer alıyor.

Altcoin’ler Bitcoin’den (BTC) daha süratli büyüdükçe, önde gelen kripto paranın pazar hissesi da düşmeye devam ediyor ve artık %65,2 oranında bulunuyor.

BTC/USD: Biriktirme Periyodu Sona mı Eriyor?

Analist Denys Serhiichuk’a nazaran dün, alıcıların saatlik EMA55’in üzerinde bir yer edinme teşebbüsleri tekrarlandı ve günün sonunda ortalama fiyat düzeyinin üzerinde kalmayı başardılar. Günlük azamî 37.450 dolar civarında bir düzey kaydedildi.

Saatlik vakit diliminde, şu anda Bitcoin (BTC) fiyatının toparlanmasını engelleyen 37.300 dolar düzeyi ayırt edilebilir. Analiste nazaran bugün, yaklaşık 36.000 dolarlık sınır bir takviye olarak çalışırsa, düzgünleşme 40.000 dolarlık dirençle devam edebilir.

4 saatlik vakit diliminde Bitcoin (BTC), 38.600 dolardan mahallî dirence hakikat ilerliyor. Önde gelen kripto para ünitesi bu düzeye ulaşmak için kâfi güç biriktirdi, lakin yeni tepeyi belirlemek için kâfi güce şimdi sahip değil.

Düşük alım satım hacmi de bunu teyit ediyor.

Yükseliş fiyatı hareketi de 42.000 dolarlık gayesiyle günlük grafikte. Lakin, boğalar bu düzeye ulaşmak istiyorsa ticaret hacmi artmalıdır. Birebiri, mevcut düzeylerde düşük olan likidite için de geçerlidir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 37.500 dolardan süreç görüyordu.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe