Bitcoin (BTC) Yatırımcısı Astrolog Açıkladı: Mart’ta Düzeltme Mayıs’ta Yükseliş Yaşanacak

Bitcoin (BTC) ne vakit trade edilir? Olağan ki Satürn Merkür’ü geçtiğinde. Bir Reuters haberine nazaran Bitcoin çok uçuk bir para ünitesi …

Bitcoin (BTC) ne vakit trade edilir? Olağan ki Satürn Merkür’ü geçtiğinde.

Bir Reuters haberine nazaran Bitcoin çok uçuk bir para ünitesi olarak görünüyor, hatta kimileri kripto para ünitesinin istikametini belirlemek için bir kristal topa danışabileceğinizi, tarot açabileceğinizi yahut yıldızlara bakabileceğinizi sav ediyor. Hatta bu hususta elimizde şahane bir örnek var: Bitcoin yatırımcısı bir astrolog: Maren Altman.

Maren Altman, geçen yazdan bu yana Bitcoin fiyat dalgalanmalarını varsayım etmek için gök cisimlerinin hareketlerini takip ediyor. Ve birçok kişi onun metotlarıyla dalga geçse de, TikTok’ta güçlü bir toplumsal medya profili oluşturdu.

Toplumsal medya uygulamasında bir milyon takipçiye ulaşan genç bayan, geçen hafta takipçilerini 11 Ocak’ta bir Bitcoin düzeltmesine dikkat etmeleri konusunda uyarmıştı. Bir tesadüf ya da değil, fakat tıpkı gün Bitcoin birdenbire aksine döndü ve yüzde 21’lik düşüşle 31.000 doların altına geriledi. Maren Altman, düzeltmeyi Satürn’ün Merkür’ü geçmesinden kaynaklandığını söyleyerek açıkladı. Altman, mevzuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Asla birine bir şey almasını söylemeyeceğim. Fiyat yörüngelerini varsayım edebilirim, lakin birinin özel şartlarının farkında olan bir finansal danışman olduğumu tez etmiyorum ve bu nedenle asla al ya da sat tavsiyesi vermem.”

Bahis hakkında bilgi sahibi olmayanlar için Merkür Bitcoin’in fiyat datalarını temsil ediyor ve Satürn, kısıtlayıcı bir gösterge olarak biliniyor.

Pek çok kişi Altman’ın tahlilini falcılık olarak kabul etse de 2020’de fiyatlar yükseldikçe kripto para üniteleri konusunda içerik yayınlamaya başlayan genç TikTok etkileyicilerinden oluşan bir küme ortasında değerli bir pozisyonda yer alıyor.

Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor

Bitcoin, 2020’nin başından bu yana beş kattan fazla sıçradı ve yatırım bankaları dahi BTC’nin daha fazla yarar elde etmesini öngörüyor. Citigroup, Bitcoin’in 318.000 dolara ulaşabileceğini söylerken, JPMorgan Chase 146.000 dolar iddianın yaptı.

Öyleyse yıldızlar dünyanın en sevilen kripto para ünitesi için ne bekliyor?

Bitcoin’in astroloji çizelgelerinin okumalarını Genesis blok’unun doğum gününe denk olan tarihi temel alarak gerçekleştiren Altman, “Ayın sonunda ve bilhassa Şubat ve Mart başında birtakım olumlu göstergeler görüyorum” dedi:

“Ancak Mart ortasına gelindiğinde büyük bir düzeltme görüyorum. Nisan ortası İçin de daha az optimistim. Mayıs ayı ise yükseliş gösteriyor.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe