Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin’i Açıkladı

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token’larının yardımıyla Web 3.0’ın nasıl inşa edileceğini anlatmak …

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token’larının yardımıyla Web 3.0’ın nasıl inşa edileceğini anlatmak üzere Twitter hesabından bir ekip açıklamalarda bulundu.

Cameron Winklevoss ayrıyeten Ethereum ve Filecoin’in gelecekteki fiyatına ait öngörülerde de bulundu. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Yeni jenerasyon platformlar Ethereum ve Filecoin üzerine inşa edilecek.

Cameron Winklevoss gelecekte yeni jenerasyon platformların Ethereum üzerinde geliştirileceğine ve bilgilerinin de Filecoin ağı üzerinde saklanacağına inanıyor. Bu hizmetler için Ethereum ve Filecoin ile ödeme yapılması gerekeceğini belirten Winklevoss bu durumun Ethereum ve Filecoin fiyatını olumlu etkileyeceğini düşünüyor.

Tanınan kripto para ünitesi Ethereum yaklaşık 3 yıllık makûs gidişatın akabinde 2018 yılında kaydedilen tüm vakitlerin rekor düzeyine çok yaklaştı. ETH, 13 Ocak 2018’de 1.450 dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyi rekorunu kaydetmişti. 2021 yılının birinci günlerinde tekrardan 1.000 dolar düzeyinin üzerine çıkan Ethereum 1.347 dolara kadar yükselse de ne yazık ki 2018 yılındaki rekorunu şu ana kadar kırmayı başaramadı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe