Milan, Socios ile Anlaştı: Taraftar Token’ı Çıkarıyor!

İtalya’nın güçlü grubu AC Milan, Socios ve Chiliz ile muahedeye vardığını ve kendi taraftar token’ını çıkaracağını duyurdu. Milan’ın taraftar …

İtalya’nın güçlü grubu AC Milan, Socios ve Chiliz ile muahedeye vardığını ve kendi taraftar token’ını çıkaracağını duyurdu.

Milan’ın taraftar token’ı ACM ismiyle önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek. Taraftar Token sahipleri, kulüp anketlerinde oy hakkına, VIP mükafatlarına, “süper hayran” tarifine, kulüp ve sponsor promosyonlarına, oyunlar ve sohbet forumları üzere avantajlara erişecek.

AC Milan Baş Gelir Sorumlusu Casper Stylsvig, şu tabirleri kullandı:

“Socios.com ile el ele vermekten ve onları global bir ortak olarak ailemize davet etmekten memnunluk duyuyoruz. Bu iştirak, dünyanın dört bir yanındaki 450 milyon hayranımıza, Covid-19 pandemisinin yarattığı mevcut şartlar altında bilhassa değerli olan AC Milan ile etkileşim için öteki bir heyecan verici yol sunmamızı sağlıyor.”

FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus ve AS Roma dahil olmak üzere 20 önde gelen spor kulubü Socios.com ile paydaşlık kurdu. PSG, Juventus, AS Roma ve Galatasaray’ın taraftar token’ları, Binance dahil dünyanın önde gelen kripto borsalarında listelendi. PSG ve JUV için 24 saatlik süreç hacimleri Aralık ayında 300 milyon dolara ulaştı. Taraftar token’ları, 12 ayda kulüpler ve ortaklar için 30 milyon dolar üretti ve spor sanayisi için güçlü bir yeni gelir akışı olmaya hazır görünüyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe