Ripple İçin Bir Makus Haber Daha! Dünyaca Ünlü Borsa XRP Alım Satımını Durduruyor!

Dünyaca ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Kraken, ABD sakinleri için XRP trade’ini durduracağını duyurdu. Açıklamaya göre ABD dışında ikamet …

Dünyaca ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Kraken, ABD sakinleri için XRP trade’ini durduracağını duyurdu. Açıklamaya göre ABD dışında ikamet eden müşteriler bundan etkilenmeyecek.

Ripple Labs’e karşı son SEC davasına atıfta bulunan kripto para borsası Kraken, ABD sakinleri için XRP’nin alım satımının durdurulduğunu duyurdu.

30 Ocak TSİ 04.00’da yürürlüğe girecek olan karar, sadece ABD’de ikamet eden Kraken müşterilerini etkileyecek. Diğer ülkelerdeki trader ve yatırımcılar bu karardan etkilenmeyecek. Açıklamayla birlikte Kraken, Ripple Labs’e karşı token’ın hakikaten bir menkul değer olduğunu sav eden ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu davasının kalbindeki kripto para ünitesi olan XRP’de ticareti askıya alan yahut sonlandıran en son borsa oldu.

29 Ocak 2021’den sonra ABD sakinleri XRP ticareti yapamayacak. Açıklamada “29 Ocak 2021’de ABD sakinleri için açık XRP siparişlerini iptal etmeyi ve açık XRP durumlarını tasfiye etmeyi planlıyoruz. ABD’de ikamet edenlerin durumlarını o günden evvel çözmeleri şiddetle tavsiye edilir” tabirleri kullanıldı.

Spark Token Airdrop’u Ne Olacak?

Kraken’in açıklamasına nazaran bu durum Spark token airdrop ile ilgili planları etkilemeyecek.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe