Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (15-21 Şubat)

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa pahası açısından birinci 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları …

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa pahası açısından birinci 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %124 oranında kıymet artışı ile Binance Coin (BNB) oldu. Kripto para, yazının yazıldığı sırada 298 dolardan süreç görüyordu.

Binance Coin‘in bu yükselişinin akabinde Binance CEO’su CZ, sizlere de haberini sunduğumuz üzere öteki borsaları böylesine başarılı bir kripto para ünitesini listelemedikleri için sert bir biçimde eleştirdi.

BNB’nin çabucak akabinde %107 oranında artış yaşayan Huobi Token (HT) geliyor. HT’nin bu çıkışı bilhassa kripto para topluluğunda borsaların mahallî token’larının yükseliş vaktinin geldiği halinde yorumlandı. Listemizin üçüncü sırasında ise  NEM (XEM), yer alıyor. XEM son 7 günde %56.13 oranında kıymet kazandı. XEM, ayrıyeten son 24 saatte %6 oranında yükseldi. XEM’i ise son vakitlerin tanınan token’ı Polkadot (DOT) takip ediyor. DOT, bu hafta %44.70 oranında paha kazandı. Kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada 39.58 dolardan süreç görüyordu.

Listemizin beşinci sırasında ise Uniswap (UNI) yer alıyor. Kripto para ünitesi son 1 haftada %41.81 oranında bedel kazandı. Bilhassa UNI Airdrop‘undan gelen 400 UNI’yi elinde tutanlar, bu yükselişten çok kıymetli çıkarlar elde etmiş oldu. UNI, yazının yazıldığı sırada 29.83 dolardan süreç görüyordu.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe