Tanınan Trader, Az Bilinen Bu Altcoin’in 2021 Yılında Patlayacağını Açıkladı

Kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl çok bilinmeyen merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesinin patlamasını beklediğini …

Kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl çok bilinmeyen merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesinin patlamasını beklediğini söylüyor.

Yeni bir görüntüde Armstrong, 548.000 YouTube abonesine yeni ortaya çıkan dalda zati büyük iştirakler ve ilişkiler kuran az bilinen bir DeFi cevheri olan Frontier’i (FRONT) takip ettiğini söylüyor.

“Frontier, esasen herkese bağlı olan zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır ve DeFi alanındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum. Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara DeFi’nin temel kesimlerini getiriyor. Gas olmadan yapılan süreçler, yield farming, NFT edinme ve oluşturma, stake etme, yönetişim ve uygulama aktifliği için ödüllere sahip.”

Tanınan isim FRONT’un, Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn.finance (YFI), Aave (AAVE), Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Smart Chain, Cosmos (ATOM), Band Protocol ( BAND), Matic, Polygon, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (ONE), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası ile partnerliğinin olduğunu söyledi.

Armstrong, “Spoiler: Frontier, Stafi aracılığıyla Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm parachain’leri, tüm DOT ekosistemi tarafından kullanılacak” sözlerini kullandı.

Armstrong ayrıyeten Frontier’in DeFi’yi 100 ülkedeki 43 milyon kullanıcısına erişilebilir kılmak için ABD merkezli kripto borsası Coinbase ile birlikte çalıştığını vurguluyor.

“Coinbase cüzdan kullanıcıları ayrıyeten tüm DeFi portföylerini takip edebilir ve akıllı DeFi bildirimleri alabilir, yearn.finance’a erişebilir, token takası ve daha fazlasını tek bir yerden alabilirler. Frontier, birkaç tıklamayla her şeyi etkinleştiren Coinbase’in sihirli değneğidir. Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler, DeFi ağ geçidi platformu olduğu için Frontier’e bağlanacak.”

Kripto trader’ı ve analisti, Coinbase’in yanı sıra, Binance, FTX Exchange ve Coingecko da dahil olmak üzere öteki büyük kripto para şirketlerinin DeFi projesini desteklediğini ekliyor:

“Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa, Coinbase, Binance ve FTX, onu destekleyen en büyük hedge fonlarının tümü ve her DeFi ve ölçeklendirme ekosisteminin ortak olduğunu görürsek, bu kazanacağınızı bilerek piyango biletini seçmekle neredeyse birebir şey. Paydaşlıklar ve entegrasyonların listesi katiyetle sonsuz.”

Armstrong’a nazaran, piyasa pahası 78 milyon dolar civarında olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat çıkar elde edebilir ve yearn.finance’ın 1,4 milyar dolarlık kıymetini yakalayabilir.

Geçtiğimiz gün de haberini verdiğimiz üzere 17 Şubat’ta FRONT, 24 saatlik bir mühlet içinde 1.15 dolardan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 6.71 dolara kadar %483’ün üzerinde devasa bir performans gösterdi. CoinMarketCap’e nazaran, FRONT, yazı yazılırken 3.91 dolardan süreç görüyordu.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe