Bitcoin (BTC) ve Piyasadaki Düşüşle Birlikte, 600 Milyon Dolar Likidite Oldu

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar …

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar likidite olurken, son 24 saatteki tasfiye 1 milyar doları aştı.

Bu konumların neredeyse 600 milyon dolarını Bitcoin (BTC) oluşturdu. Son dört saatteki yaklaşık 600 milyon dolarlık tasfiyenin ise, yaklaşık 295 milyon doları bugün BTC’de yaşanan düşüş ile gerçekleşti ve bu da daha fazla satışa neden oldu.

BTC, yayın saati itibariyle 53.368 dolardan süreç görüyor ve bir günde %6’dan fazla düşerek, haftalık kazanımını neredeyse %12’ye düşürdü. BTC geçtiğimiz Pazar günü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 58.641 dolara ulaşmıştı.

Birinci on kripto para içerisinde de %6 ila %11 oranında kıymetli düşüşler kaydedildi. Bunların içinde, bugün ani bir yükseliş kaydeden, fakat düşüş ile birlikte düzeltme yaşayan Ripple (XRP) da bulunuyor.

Toplam likidite olan ölçüde ise, tekrar önde gelen kripto para borsası Binance başı çekiyor. Son 4 saatteki toplam likidasyonların %50’den fazlası bu platformda gerçekleşti.

Kaynak: Bybt

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe