Analist, Nispeten Az Bilinen Bu Altcoin’de Büyük Durum Oluşturmayı Planlıyor

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir durum oluşturma planını açıklıyor. Yeni bir …

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir durum oluşturma planını açıklıyor.

Yeni bir tweet’te, Cantering Clark olarak bilinen anonim analist, 53.000 takipçisine, hem merkezi olmayan finans (DeFi) alanını hem de portföy yöneticilerini hedefleyen yeni bir kripto para çeşidinden bahsetti:

“Önümüzdeki yıl içinde daha büyük bir konum inşa etmeye çok istekli olduğum öteki bir proje. DEXTF.”

DEXTF, kullanıcıların yatırımlarını çeşitlendirmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir varlık idaresi protokolüdür. Az bilinen proje, bir endeks fonu üzere fonksiyon gören lakin bunun yerine belli kripto para ünitelerinin performansını takip eden XTF fon token’ını kullanıyor.

Fon yöneticileri, çeşitli kripto para ünitelerinin performansını izleyen yeni XTF fon token’ları oluşturabilir ve basabilir, böylelikle kullanıcıların tek bir yatırımda geniş bir kripto para yelpazesinin olmasına imkan tanır. Protokolün web sitesine nazaran, sahipleri XTF token fonlarını tıpkı borsa yatırım fonları üzere zincir üzerinden alıp satabilirler.

DEXTF, proje için danışman olarak misyon yapan ekonomist Alex Krüger de dahil olmak üzere, anonim olmayan tecrübeli finans ve yatırım profesyonelleri grubu tarafından desteklenmektedir.

Protokolde yükseliş olacağını düşünen Krüger, 65.000 Twitter takipçisine DEXTF’in “çok yakında” yapılandırılmış eserleri yahut evvelce paketlenmiş yatırım araçlarını piyasaya süreceğini ve sonunda zincir içi opsiyon piyasaları toplandığında DEXTF sahiplerinin büyük bir gelir kaynağı haline geleceğini söyledi.

Yazım sırasında DEXTF, 24 milyon dolarlık piyasa kıymeti ile 1.67 dolardan süreç görüyordu.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe