Turkcell’in Paycell Uygulaması ile Artık Kripto Para Alım Satımı Yapılabilecek

Türkiye’nin en kıymetli operatörlerinden birisi olan Turkcell’den değerli bir adım geldi. Turkcell’in uygulaması Paycell ile artık kripto para …

Türkiye’nin en kıymetli operatörlerinden birisi olan Turkcell’den değerli bir adım geldi. Turkcell’in uygulaması Paycell ile artık kripto para alım satımı yapmak mümkün olacak.

Şimdi resmi bir duyuru olmasa da Paycell uygulamasına girildiği vakit kullanıcılar Dijital Varlık Al/Sat menüsüne erişebiliyor. Bu menüde şimdilik Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Stellar Lumens (XLM), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) yer alıyor.

Turkcell’in Paycell uygulamasına giriş yapan kullanıcılar artık anasayfada “yeni” ibaresi altında “Dijital Varlık Al/Sat” kategorisi görüyor. Bu kategoriye birinci defa giriş yapıldığı vakit, ne işe yaradığını anlatan bir sayfa açılıyor.

Bu sayfada ise “Dijital varlık nedir?, İnançlı, Kolay ve Süratli, 7/24” üzere başlıklarla yeni gelen özellik özetleniyor.

Turkcell’in attığı bu adım, kripto paraların benimsenmesi ismine hayli değerli olarak kabul ediliyor. Pekala siz Paycell’in bu yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Subscribe