Teknoloji Haberleri

700 liralık PlayStation 5 oyunlarına hazır olun!

bu yıl içinde satışa sunulacak olan yeni konsollar içinde yoğun bir rekabet var. Hem Microsoft hem de Sony, sağlam bir biçimde çalışmalarına …

700 liralık PlayStation 5 oyunlarına hazır olun!

bu yıl içinde satışa sunulacak olan yeni konsollar içinde yoğun bir rekabet var. Hem Microsoft hem de Sony, sağlam bir biçimde çalışmalarına devam ederken, geçtiğimiz hafta Xbox Series S ve Series X‘in çıkış tarihleri ve fiyat aralıkları açıklandı. Sony ise 16 Eylül Çarşamba akşamı saat 23:00‘da düzenleyeceği etkinlikle beraber c

Bazı PlayStation 5 oyunları 700 liraya satılabilir!

Ortaya çıkanlara göre PlayStation 5 ve PC için çıkacağı açıklanan Godfall isimli oyunun en yüksek paketi olan Ascended Edition 90 dolardan satışa sunulacak. Vergileri işin içine katmadan, bugünki kuru baz aldığımız zaman 674 TL‘ye satılacağını söylemekte yarar var. Vergileri de işin içine katarsak en az 700 liradan satılacağını ön görebiliriz. bazı zaman işin içine dolar değil de euroyu katarsak bu fiyat daha daha yükseklere çıkıyor. Çünkü PlayStation ve oyunları Türkiye‘ye euro bazlı geliyor.

Godfall’un 90 dolarlık paketinden çıkanlar ise şut biçimde; Godfall oyunu, Gold Valorplate tasarım paketi, Orange Vertigo Valorplate tasarım paketi, Gold Weapon paketi, Gold Shield, Gold Royal Banner, and Zodiac Knight Lobby Title.

Ortaya çıkan bu sayılardan sonra, PlayStation 5’i almanın zor olacağını, Lakin oyunlarına para ayırmanın daha da zor olacağını söylemek zor olmaz.

PlayStation 5 ve oyunlarını fiyat aralıkları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ