Teknoloji Haberleri

99 TL’ye tüm teknolojiyi önümüze sunan çantayı aldık!

ShiftDelete.Net ailesi olarak yeni bir video ilem daha buluşuyoruz. Bu videomuzda BİM’de 99 TL’ye satılan teknoloji çantası inceleme videosu ile …

ShiftDelete.Net ailesi olarak yeni bir video ilem daha buluşuyoruz. Bu videomuzda BİM’de 99 TL’ye satılan teknoloji çantası inceleme videosu ile sizlerle beraberyiz. İçerisinde powerbank’ten tutun da adaptör ve kulaklığa kadar birçok detay barındıran çanta bizlerin de ilgisini çekti. Peki, bu  çantanın içinde sunulan ürünler kaliteli performans sunuyor mu? BİM’de 99 TL’ye satılan teknoloji çantası inceleme videosu ile sizlerleyiz!

 29 TL’ye binlerce liralık EA oyunu almak 

BİM’de 99 TL’ye satılan teknoloji çantası ile karşınızdayız

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam etmekteuz. BİM‘de karşımıza çıkan çantayı sizlerle beraber baktık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

99 TL’ye birçok aksesuar sunan çantadan neler çıktı!

Bim’den 99 TL’ye aldığımız çantanın içinden; USB çakmak şarj, USB adaptör, Powerbank, LED ışık, 3’ü 1 arada şarj kablosu ve bir adet kulaklık çıktı. Böylesine ucuz bir fiyata, altı farklı ürünün bir kutudan çıkması tabii ki avantaj. Lakin avantajına yannında kalitesi ve performans açısından sundukları da bir o kadar önemli. Bizde siz takipçilerimiz için, bu çantanın içinde çıkan altı ürünün ne kadar işe yaradığını ve kullanıcıya gerçekten neler sunduğunu test ettik. Fiyatını yanı sıra gerçekten kaliteli ve güçlü ürünler mi bunu videoda anlattık.

Bim’de satılan teknoloji çantası hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ