Teknoloji Haberleri

A101’de 139 TL’ye satılacak Xiaomi EarBuds S özellikleri neler?

Xiaomi EarBuds S inceleme videosu ile karşınızdayız. İnceleme videomuzda, Xiaomi EarBuds S sahip olduğu özelliklerine yakın zamandan bakarken, bu …

Xiaomi EarBuds S inceleme videosu ile karşınızdayız. İnceleme videomuzda, Xiaomi EarBuds S sahip olduğu özelliklerine yakın zamandan bakarken, bu sahip olduğu özelliklerin kullanıcılara neler sağladığına yakın zamandan bakıyoruz. İşte A101’de satılan kulaklık sahip olduğu özellikleri ve bize sundukları.

Xiaomi EarBuds S inceleme: Satın alalım mı?

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, A101’de satılan düşük fiyatlı kulaklığı sizler için satın aldık ve tecrübelerimizi sizlere aktardık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi EarBuds S kulaklığı nereden satın alabiliriz?

İnceleme videosunu izledikten sonra bu ürünü satın almak isterseniz Hepsiburada üstünden indirimli bir biçimde kulaklığı satın alabilirsiniz.

Earbuds S sahip olduğu özellikleri neler?

Earbuds S tam kablosuz kulaklıklar içinde en çok rağbet gören modelin bir üst modeli. Uygun fiyatı ile dikkat çeken modelin sahip olduğu özellikleri, eski modele göre daha da iyileştirilmiş. AirDots’un gecikmelerinden ve eşlenme sıkıntılarından sıkılanlar için güzel haber olarak gelen model, oyun moduna sahip bir biçimde karşımıza çıkıyor. Kulaklık oyun modunda düşük gecikme ile beraber kullanıcılara daha zevkli bir oyun deneyimi sunuyor. Kulağa tam oturan kulak içi kulaklıklar mobil cihazına Bluetooth 5.0 teknolojisi ile bağlanıyor. Bu teknoloji aracılığıyla 10 metreye kadar mobil cihazınuzdan uzaklaşabiliyorken gecikmesi bir ses deneyiminden faydalanabiliyorsunuz. Kulaklık, müzik deneyimi hakkında çoğu kullanan kişiyi mutlu edebiliyor. Kulaklık ile müzik dinleyebilmenin yanı sıra telefonla konuşmalarınıza da gerçekleştirebiliyorsunuz. Kulaklığın üstünde bulunda mikrofon dış mekanlarda kullanıcıları mutlu edemese de, iç mekanlarda konuşmalarınızı gerçekleştirme hakkında çoğu kullanıcı mutlu. Kulaklık tek şarj ile 4 saat süresince çalışabiliyor. Şarj kutusundan da 3 defa şarj olabilen kulaklık totalde 12 saatlik bir kullanım zamanıni bizlere sunuyor.

Kulaklık hakkındaki tecrübelerimizin daha fazlasını  inceleme  videomuzdan izleyebilirsiniz. Videomuzu izledikten  sonra sizler de ürün hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ