Teknoloji Haberleri

AirPods Studio tanıtılmadan sızdırıldı! İşte ayrıntılar

2018 senesinden beri dedikodular ile hakkında pek çok fikir üretilen AirPods Studio nihayet bugün tanıtılacak(15 Eylül). Kulaklık kulak üstü …

AirPods Studio tanıtılmadan sızdırıldı! İşte ayrıntılar

2018 senesinden beri dedikodular ile hakkında pek çok fikir üretilen AirPods Studio nihayet bugün tanıtılacak(15 Eylül). Kulaklık kulak üstü formda ve çok şık bir dizayna sahip olduğu görülüyor. Zaten bu kulaklığın bir süredir çıkması bekleniyordu. AirPods Studio, şirket tarafından geliştirilen ilk kulak üstü kulaklık olmasıyla gözleri üstüne topluyor. Zira bundan evvel Apple, Beats Studio kulaklıkları ile karşılaşmıştık. Büyük bir heyecanla beklenen kulaklık tanıtılmadan saatler evvel sızdırılmasıyla gözleri üstüne topluyor. AirPods Studio sızdırıldı bakalım nasıl görünüyor?

AirPods Studio sızdırıldı! İşte ilk görünüm

AirPods Studio ismiyle netleşen kulaklığın üretimine Vietnam’da başlanmıştı. Şirketin AirPods gibi bazı ürünleri zaten Vietnam’da üretiliyor olsa da, ilk kez Vietnam’da çiçeği burnunda bir ürün sıfırdan üretime geçmiş olduğunu söylemekte yarar var.

Cihaz, piyasadaki diğer kulaklıklara kıyasla üst düzey bileşenlere ve inanılmaz ses performansına odaklanıyor. AirPods Studio’nun en çok dikkat çeken sahip olduğu özellikleri ise kuşkusuz aktif gürültü engelleme donanımı. Zira pek çok kulaklıkta bu özellik yer almıyor. AirPods Studio, AirPods’daki kulak içini algılamaya yönelik olan donanımıne benzer bir özellik olan baş ve boyun algılama donanımıne de sahip olacak.

Aşağıdaki Sosyal paylaşım sitesi Twitter paylaşımından da net bir biçimde görüldüğü gibi kulaklık sızdırılan tasarımdaki gibi:

Studio’daki ses kalitesi ise mevcut nesil AirPods ve AirPods Pro’dan daha dikkat çekici ve daha iyi deniyor. AirPods Studio, hem AirPods hem de AirPods Pro‘da bulunmayan bir ses ayarına sahip bununla beraber kullanıcılar iOS yahut herhangi Mac cihazları aracılığıyla ses ayarını kontrol edebiliyor.

AirPods Studio, ses kanallarını yönlendirmek için sol ve sağ kulakları algılayabilen bir sensöre sahip olacak. Bu da kulaklıkları takmak için doğru yahut hatalı taraf olmayacak demek.

Apple’ın tüm AirPod’larında H1 çipi bulunuyor, bu nedenle AirPods Studio’da H1 bulunuyor. H1, en son Bluetooth teknolojisi aracılığıyla “Hey, Siri” desteğine, daha fazla dinleme ve konuşma zamanı için daha iyi güç yönetimi ile anında eşleştirme ve cihaz değiştirme anlamına geliyor.

AirPods Studio fiyatı

AirPods Studio ortalama 349 dolara kullanıcı karşısına çıkacak gibi duruyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ