Teknoloji Haberleri

Amazfit Band 5 Amazon’un sitesinde göründü!

Akıllı saatler çok seviliyor olsa da sunduğu özellikler sebebiyle çok yüksek fiyatlara kadar çıkıyor. Haliyle pek çok kişi de akıllı bilekliklere …

Akıllı saatler çok seviliyor olsa da sunduğu özellikler sebebiyle çok yüksek fiyatlara kadar çıkıyor. Haliyle pek çok kişi de akıllı bilekliklere yöneliyor. Xiaomi’nin Mi Band serisinin popülerliğinin esintisinde, Amazfit Band de yeni akıllı bileklik modeliyle Amazon’un internet sitesinde kayıt edildi. Amazfit Band 5 sahip olduğu özellikleri neler?

Amazfit Band 5 sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Amazfit Band 5’in Aslını söylemek gerekirse Xiaomi’nin Mi Band 5’ine çok benziyor olduğunu söylebiliriz. Bazı özellikler noktasında ayrılıyor. Bunlardan ilki kuşkusuz yerleşik olarak gelen Alexa ile çalışıyor olması. Bu kapsamda yaklaşıldığında Amazfit Band, Alexa’nın yer alması ve gelişmiş sağlık sensörleri ile süper şarjlı bir Xiaomi Mi Band 5‘te denebilir.

Fitness sahip olduğu özellikleri geliştirilen bu bilekliğin, en azından Çin pazarında, fitness söz konusu olduğunda daha fazla tüketici kitlesine doğru ilerlediği söylenebilir. Tasarım açısından Mi Smart Band 5’ten ayırt edilemiyor Lakin Tabiki ufak farklar bulunuyor. Ekranı 7.52 x 2.99 x 0.91 inç olduğunu aktaralım.

50 metreye kadar suya dayanıklı olan bu bileklik tek şarj ve normal özelliklerle 15 günlük kullanım sunuyor. Eğer SpO2’yi ve diğer gelişmiş sahip olduğu özellikleri kullanmaya karar verirseniz bu süre kısalıyor. Sesli asistanı soru sormak, alarmları ve zamanlayıcıları ayarlamak, alışveriş listeleri oluşturmak, hava durumunu kontrol etmek ve akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için kullanmak mümkün.

Cihaz Amazon’da listelendiği kadarıyla 49, 99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Ön sipariş verilebiliyor. Amazon Amerika Birleşik Devletleri’de siyah ve turuncu renkleri bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ