Teknoloji Haberleri

Amazfit Neo tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huami imzası taşıyan Amazfit Neo resmen tanıtıldı. Eski model dijital saatleri anımsatan akıllı saat 37 günlük pil performansı ve bütçe dostu …

Huami imzası taşıyan Amazfit Neo resmen tanıtıldı. Eski model dijital saatleri anımsatan akıllı saat 37 günlük pil performansı ve bütçe dostu fiyatı ile gözleri üstüne topluyor. görünümünün aksine Neo, bir akıllı saatin yaptığı çoğu şeyi yapabiliyor.

Amazfit Neo sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Huami’nin en yeni akıllı saati Neo, ilk bakışta son zamanlarda de popülerleşmiş eski dijital saatleri anımsatır. Her ne kadar ilk bakışta uyandırdığı his bir akıllı saatten farklı olsa da 1.2 inçlik ekranı ile Neo herkes tarafından bilinen bir akıllı saatin sahip olduğu hemen her yeteceğe sahip.

5 ATM’ye kadar su basıncına dayanabilen akıllı saat Bluetooth 5.0 desteği ile iOS ve Android mobil cihazlarda kullanılabiliyor. 3 farklı fitness moduna sahip olan saat, kalp atışınızı ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor. Tüm bunların yanında saat, sağlık analizi donanımı ile de akıllı mobil cihazınuz üstünden kolaylıkla günlük, haftalık raporlara ulaşabilmenizi mümkün kılıyor.

yalnızca 160 mAh’lık bir bataryaya sahip olmasına karşın eski tip bir ekrana sahip olması aracılığıyla tek şarjda 37’e güne kadar pil ömrü sunabiliyor. Bugünden bu yana Çin’de piyasaya çıkan yeni Amazfit Neo 43 dolarlık fiyatı ile ülkemize geldiğinde de talep görebilecek bir akıllı saat modeli.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ