Teknoloji Haberleri

Ambulansa taş atıp polisin kafasına kürekle vurdu!

Ambulansa taş atıp polisin kafasına kürekle vurdu!

Afyonkarahisar’da yaşanan üzücü olayda akli dengesi yerinde olmadığı söylenen O.G., hastaneye götürülmek istendiği ambulansa taş atarak, yanına yaklaşmaya çalışan polis memurunun kafasına kürekle vurarak yaralanmasına neden oldu. Ambulanstaki sağlık çalışanı ile polis memuru, hastaneye kaldırılırken O.G. ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

SAĞLIK ÇALIŞANI YARALANDI

Olay, Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi yakınlarında saat 13.00 saatlerinde meydana geldi. Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen O.G. rahatsızlanınca ailesi hastaneye götürmek istedi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine adrese ambulans gönderildi. Lakin O.G., sağlık personelleri ile ailesine direnip, ambulansa taş attı. Camı kırılan ambulanstaki sağlık personeli yara aldı.

POLİSE KÜREKLE SALDIRDI

Bunun üzerine bölgeye polis desteği istendi. yakın zamandaki polis merkezinden gelen ekipler, O.G.’yi sakinleştirip, ambulansa bindirmeye çalıştı. O.G., eline geçirdiği kürekle de polis ekiplerine küfredip hakaretlerde bulunarak uğraştı.

POLİS MEMURUNUN BAŞINA KÜREKLE VURDU

Konuşarak ikna edilmeye çalışılan O.G., elindeki küreği bir polis memurunun başı ile ayağına vurdu. ardından da kaçarak uzaklaştı. Yaralı polis memuru ve sağlık çalışanı, başka bir ambulansla hastaneye götürüldü. Kaçan O.G.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

POLİSE KÜREKLE VURMA ANI KAMERADA

Olay anı ise çevredeki etraftaki insanlar tarafından cep mobil cihazı kameralarıyla kayıt edildi. Görüntüde O.G.’nin eline geçirdiği kürekle polis memuruna vurması bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ