Teknoloji Haberleri

Apple Fitness Plus tanıtıldı: Yeni bir fitness asistanı

Etkinlik Tim Cook’un Covid-19 hakkında konuşmasıyla başladı. Heyecanlı bir giriş yapan Cook, etkinliğin Apple Watch ve Aslını söylemek gerekirse …

Apple Fitness Plus tanıtıldı: Yeni bir fitness asistanı

Etkinlik Tim Cook’un Covid-19 hakkında konuşmasıyla başladı. Heyecanlı bir giriş yapan Cook, etkinliğin Apple Watch ve Aslını söylemek gerekirse iPad odaklı olacağının sinyallerini vermiş oldu. 2 ürünün kişilerın hayatında önemli rol oynadığından bahseden Cook, Apple’ın yeni akıllı saatinde pek çok yeni donanımın duyurulduğu etkinliği başlatmış oldu. Apple Fitness Plus da bu kapsamda tanıtıldı, işte detaylar:

Apple Fitness Plus nedir?

Geçen yılki iPhone 11 ailesinin tanıtıldığındaki gibi Apple Watch kullanıcılarının tecrübeleri anlatılıyor. Biliyorsunuz geçen yıl Apple Watch Series 5 ile beraber pek çok sağlık donanımı eklendi. Apple eklenen bu  yeni özellikler aracılığıyla bireylerin hayatlarının nasıl değiştiğini  anlatmayı seviyor. Bununla beraber Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE tanıtıldı. pek çok yeni donanımın eklendiği Series 6 yeni akıllı saatin ötesinde yeni bir fitness asistanı tanıtıldı.

Haber güncelleniyor….

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ