Teknoloji Haberleri

Apple hesabı ile Fortnite oynayanlara makus haber!

Epic Games, Apple’ın Fortnite hakkında aldığı yeni kararı açıkladı. Buna göre yarından bu yana Apple hesabı ile Epic Games hesabına erişmek artık …

Apple hesabı ile Fortnite oynayanlara makus haber!

Epic Games, Apple’ın Fortnite hakkında aldığı yeni kararı açıkladı. Buna göre yarından bu yana Apple hesabı ile Epic Games hesabına erişmek artık mümkün olmayacak.

Apple hesabı ile Fortnite oynayanlara kötü haber!

Son dönemin en tartışılan ve takip edilen konusu Apple ve Epic Games davası oldu. Kendi ödeme sistemini oyuna ekleyen Epic Games, Apple ve Google‘ın yaptırımı ile karşı karşıya kalırken, her iki uygulama mağazasından da Fortnite silindi.

Apple ile Epic içindeki yasal süreç devam ederken, Apple’ın yeni aldığı bir karar Epic tarafından duyuruldu. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden yapılan açıklamada 11 Eylül’den bu yana Apple hesabı ile Fortnite oynamak mümkün olmayacak.

Eğer Apple hesabıyla giriş yapıyorsanız, bilgilerinizi hemen güncellemeniz gerekmekte. Verilerinizi ve karakterinizi kaybetmemek için şu adımları uygulamalısınız:

– Apple kullanıcı hesabınızla Epic Games’e tekrar giriş yapın

Ayarlar sayfasına girin

Genel menüsü altında e-posta adresinizin olduğu bölüme aktif olarak kullandığınız ve Apple kullanıcı hesabınızla kullanmadığınız bir e-posta adresi girin

– E-posta değişikliği Daha sonra parolanızı da değiştirin

Eğer bu güncellemeleri yapmayı unutur ya da geç kalırsanız, Epic Games’in sizin için başka bir çözümü daha var. Eğer bu iki durumdan birini yaşarsanız, Epic Games’e ulaşıp firmasın size göndereceği doğrulama koduyla yukarıda belirtmiş olduğumuz değişiklikleri yapabileceksiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ