Teknoloji Haberleri

Apple Kullanıcılarına Özel Sadece Bir Kez Ve Son Gün 14 Mart

Apple Kullanıcılarına Özel Sadece Bir Kez Ve Son Gün 14 Mart

Apple ID hesaplarına para aktarırken kullanıcılara ekstra para veriyor. 14 Mart’a kadar borç veya kredi kartlarından hesaplarına para aktaran kullanıcılar yüzde 10 bonus kredisi kazanacaklar.

Kullanıcılar telefon ayarlarına girerlerse hesaplarına para ekleyebilirler: önce ayarlara, sonra iTunes & App Store’a gitmelisiniz. Oradan, Apple Kimliğinizi ve ardından Apple Kimliğini Göster öğesini tıklayın. Son olarak, bu ekranda, bonusu bildiren ve bakiyenizin ne olduğunu gösteren Apple Kimliğine Para Ekle’yi tıklayabilirsiniz. 10 dolar eklemek size fazladan bir dolar kazandıracak. 100 $ ekleyerek limitiniz 200 $ olacak şekilde 10 dolar daha kazanırsınız. Seçeneklerden birine tıkladığınızda Touch ID ile ödeme yapmanız istenir.

Bu durum, aynı zamanda masaüstü iTunes kullanıcıları için de geçerli. Kullanıcılar önce Hesap kısmına girdikten sonra kendi hesaplarını görüntülemeliler. Apple ID Hesabım isimli bölümü gördüğünüzde burada bulunan para yükleme özelliğini kullanarak aynı fırsattan masaüstünde de faydalanabilirsiniz. Telefonunuzdan para yükleme işleminde Touch ID ve parola gibi güvenlik önlemlerinin bulunduğunu, fakat masaüstünde yapılacak işlemde onaylama aranmadığını hatırlatalım.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ