Teknoloji Haberleri

Apple özel aktifliği canlı yayını 19.30’da başlıyor!

ShiftDelete.net olarak en yeni teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya devam etmekteuz. Bu akşam, Apple’ın özel olarak yapacağı, iPhone 12 …

Apple özel aktifliği canlı yayını 19.30’da başlıyor!

ShiftDelete.net olarak en yeni teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya devam etmekteuz. Bu akşam, Apple’ın özel olarak yapacağı, iPhone 12 tanıtımı olarak da anılan ve Apple’ın en yeni ürünlerini tanıtması beklenen etkinliğini, canlı yayında sizler için simültane olarak çeviriyoruz. Apple etkinliği Türkçe olarak karşınızda olacak ve iPhone 12 serisinin de tanıtılması beklenen bu etkinlikte sizlere fikirlerimizi aktaracağız.

Apple özel canlı yayınımız saat 19.30’da başlayacak

Apple’ın özel olarak yapacağı etkinlik, Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Bizler de bu yayından 30 dakika evvel canlı yayına başlayacak ve sizlere etkinlik hakkında bilgi vereceğiz. Apple’ın her sene bu ay gerçekleştirdiği özel etkinlik, birçok kullanıcı için heyecanlandırıcı olacak.

*Canlı yayın linki eklenecek*

Nelerin tanıtılmasını bekliyoruz?

Apple’ın her sene özel olarak gerçekleştirdiği bu etkinlik, dünya çapında birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Geçmişte olduğu gibi, en yeni iPhone’ların da bu etkinlikte tanıtılması beklense bile bu yıl pandemi sürecinden dolayı durumlar daha farklı olabilir. Apple’ın bu zamana kadar her seferinde yeni iPhone serisini bu etkinlikte tanıtması, kullanıcılar tarafından yine aynı biçimde olması yönünde bir beklenti oluşturuyor. Lakin Apple hakkında birçok doğru bilgi sızıntısı ile gündeme gelen kaynaklar, iPhone 12’nin bu etkinlikte gelmeyeğini belirtiyor. Bu etkinlikte düşük fiyatlı Apple Watch SE, yeni abonelik sistemi Apple One‘ın duyurulma ihtimali ile beraber AirTagsAirPods Studio, Yeni HomePod karşımıza çıkacak gibi duruyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ