Teknoloji Haberleri

Apple özel aktifliği sona erdi! Neler tanıtıldı?

ShiftDelete.net olarak en yeni teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya devam etmekteuz. Bu akşam, Apple’ın özel olarak yaptığı, iPhone 12 …

Apple özel aktifliği sona erdi! Neler tanıtıldı?

ShiftDelete.net olarak en yeni teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya devam etmekteuz. Bu akşam, Apple’ın özel olarak yaptığı, iPhone 12 tanıtımı olarak da anılan ve Apple’ın en yeni ürünlerini tanıtması beklenen etkinliğini, canlı yayında sizlere aktardık. Apple etkinliği Türkçe olarak karşınızda oldu. Peki etkinlikte neler tanıtıldı?

Apple canlı etkinliğinde şu ana kadar, Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Apple Fitness Plus ve yeni iPad Air tanıtıldı! Apple tarafından tertip edilen canlı yayını anlık olarak sizlere çevirerek tanıtılan ürünleri sizlere canlı aktardık!

Apple özel canlı yayınımız sona erdi! Neler tanıtıldı?

Apple’ın özel olarak yapacağı etkinlik, Türkiye saati ile 20.00’da başladı. Bizler de bu yayından 30 dakika evvel canlı yayına başlayarak, sizlere etkinlik hakkında canlı bilgi verdik. Apple’ın her sene bu ay gerçekleştirdiği özel etkinlik, birçok kullanıcı için heyecanlandırıcı geçti.

Apple etkinliği sırasında neler tanıtıldı?

Apple’ın her sene özel olarak gerçekleştirdiği bu etkinlik, dünya çapında birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Geçmişte olduğu gibi, en yeni iPhone’ların da bu etkinlikte tanıtılması beklense bile bu yıl pandemi sürecinden dolayı durumlar daha farklı oldu. Apple’ın bu zamana kadar her seferinde yeni iPhone serisini bu etkinlikte tanıtması, kullanıcılar tarafından yine aynı biçimde olması yönünde bir beklenti oluşturmuştu. Lakin Apple hakkında birçok doğru bilgi sızıntısı ile gündeme gelen kaynaklar, iPhone 12’nin bu etkinlikte gelmeyeğini belirtmişti. Nitekim, Apple etkinliğinde yeni iPhone modellerini tanıtmadı. Bu etkinlikte; Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Apple Fitness Plus ve yeni iPad Air tanıtıldı!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ