Teknoloji Haberleri

Apple Watch Series 6 ve SE Türkiye fiyatı açıklandı!

Apple uzun zamandır beklenen Eylül etkinliği ile beraber en yeni akıllı cihazlarını teknoloji tutkunları ile bir araya getirdi. Milyonlarca …

Apple Watch Series 6 ve SE Türkiye fiyatı açıklandı!

Apple uzun zamandır beklenen Eylül etkinliği ile beraber en yeni akıllı cihazlarını teknoloji tutkunları ile bir araya getirdi. Milyonlarca kişinin canlı olarak takip ettiği Apple etkinliğinde yeni akıllı saatler Apple Watch Series 6 ve Watch SE görücüye çıkan modeller içinde yer aldı. Apple Türkiye etkinliğin hemen daha sonra yeni akıllı saatlerin fiyatı açıklamakta gecikmedi. İşte yeni Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye fiyat aralıkları…

Apple Watch Series 6 Türkiye fiyatı

Apple Watch Series 6 ile beraber akıllı saat segmentinin en iddialı modellerinden birini daha açıkladı. 40 ve 44 mm boyutlarında iki opsiyon ile tanıtılan akıllı saatler yeni çift çekirdekli S6 işlemciler ile güçlendirilmiş. Uyku takibi yapabilme, oksijen değeri ölçme gibi sahip olduğu özellikleri ile sağlık tarafından da önemli adımların atıldığı modelde COVID-19 hastalığının tespitine hizmet eden çözümler de bulunuyor. GPS ve hücresel bağlantı seçenekleri ile de farklı opsiyonlar yaratılan yeni akıllı saatlerin fiyat aralıklarına bakacak olursak Apple Watch Series 6 GPS 40 mm modeli için 3.799 TL gibi bir fiyat etiketi belirlemiş.  GPS + Cellular olarak isimlendirilen bir diğer versiyonun ise Türkiye için hala siparişe açık olmadığını eklemekte yarar var. Apple Watch Series 6 GPS 44 mm’lik tepe model için fiyat etiketi 4.049 TL olarak belirlenmiş.

Apple Watch SE Türkiye fiyatı

Apple Watch SE için de Türkiye satışı noktasında durum benzer. Uygun fiyatı ile özellikle ülkemizde ilgiyle karşılanabilecek bir model olan Watch SE için GPS ve GPS+Cellular olmak üzere iki ayrı versiyon sunuluyor, Lakin bu versiyonlardan yalnızca bir, Apple Watch SE GPS modeli 2.699 TL‘lik fiyatı ile satışa çıkıyor. Watch SE serisinin 44 mm’lik seçeneği ise 2.949 TL fiyat etiketi ile raflardaki yerini alıyor.

Apple’ın bu en yeni akıllı saatlerinin Apple web sitesi üstünden an saygınlığıyla satışa açıldığını eklemekte yarar var.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ