Teknoloji Haberleri

Apple’dan değişik iPhone 12 atılımı

Yarın gerçekleşecek Apple Etkinliği‘nde hangi ürünlerin tanıtılacağı sırrıni koruyor. Çoğu analist ve tanınmış isimler yarın iPhone 12’nin …

Apple’dan değişik iPhone 12 atılımı

Yarın gerçekleşecek Apple Etkinliği‘nde hangi ürünlerin tanıtılacağı sırrıni koruyor. Çoğu analist ve tanınmış isimler yarın iPhone 12’nin tanıtılmayacağını ön görüyor Lakin Apple, iPhone 12 için ufak adımlar atmaya devam etmekte.

Apple’dan enteresan iPhone 12 hamlesi

Apple’ın ekim ayında satışlarını başlatması beklenen yeni iPhone 12 modelleri ile ilgili dikkat çeken bilgiler ortaya çıkmaya devam etmekte. Kısa bir süre evvel de iPhone 12 Pro kasası video ile sızdırılmıştı Lakin mobil cihazın yarın tanıtılmayacağı konuşuluyor.

Tahminleriyle ünlü Komiya, Apple’ın resmi YouTube kanalında bazı videoların silindiğini sözlerine ekledi Komiya’nın “iPhone 12 adımı” olarak nitelendirilen Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden yaptığı paylaşıma göre Apple resmi YouTube kanalından “iPhone 11 Introduction” konulu videolar kaldırılmış. Bizler de arama sonuçlarında bu videoları bulamadık, Lakin şirket bu arama sonucunu Selena Gomez ile çekilen videolara yönlendirmiş.

Yarın iPhone 12’nin tanıtılmasından daha güçlü ihtimali yer alan yeni Apple Watch ve diğer ekosistem cihazların da durumu bilinmiyor Lakin şimdiye kadar yıllardır hiç değişmeyen eylül ayı Apple Etkinliği’nde yeni iPhone modeli tanıtımının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merakla bekleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ