BEMBEYAZ iPhone 7 ve iPhone 7 PLUS MODELİ GELİYOR

BEMBEYAZ iPhone 7 ve iPhone 7 PLUS MODELİ GELİYOR

Kullanıcılarını şaşırtmayı seven Apple son dönemlerde de bu özelliğinden vazgeçmeyerek alışılmışın dışında hareket etmeye devam ediyor. Özellikle Samsung’un piyasa sunduğu Note 7’nin yarattığı olumsuzlukların ardından akıllı telefon pazarını aniden kontrolüne alan Apple, yeni yarattığı iPhone modelleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

bembeyaziphone

 

   Altın, Rose Altın renk seçeneklerinin yanında Siyah ve Simsiyah renk seçeneklerini de piyasaya sunan iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin en çok tercih edilen renklerinin siyah ve simsiyah olduğu satışlarda kendini belli ediyor. Siyah renginin iPhone 7’yi diğer modellerden ayırt etme konusunda etkin bir rolü olması nedeniyle neden tercihlerin bu yönde olduğunu anlamak mümkün.

Yakın zamanda ortaya çıkan Bembeyaz İphone 7 söylentisi de kısa sürede kullanıcılar arasında yayıldı. Gündemi sarsan bu söylentinin kişileri şaşırtmasının nedeni, iPhone 5 ile beyaz renk seçeneğinin son bulmasıydı. Çünkü, Apple beyaz renk seçeneğine son vermesine neden olarak tasarımsal detay olduğunu dile getirmişti. Rengin çok kolay kir tutması kullanıcıların bu renkten uzak durmasına neden oluyordu. Ancak yeni üretilen 7 modellerinde bunun böyle olmayacağını söyleyebiliriz. Alüminyum gövdelere kıyasla bembeyaz telefon kasalarının kirlenmemesi için gerekli detayları Apple geliştirmiş bulunuyor.

iPhone 7 ile yenilik ve işçiliğin yeni bir boyuta taşındığı görülmekte. Kum püskürtme yöntemi kullanılarak işlenmiş siyah modeller mat bir dokuya sahipti. Parlak yüzeylerin de dokuz aşamadan geçerek hassas bir cilalama işlemine tabi tutulması gövdenin kusursuz olmasını sağlıyordu. Diğer yandan suya ve sıçramalara dayanıklı olan bu kasanın göz alıcı özelliği kullanıcılarının dikkati çekmişti. Aynı özelliklere sahip ancak renk olarak Bembeyaz renk seçeneği ile yeni bir tasarım getirecek olan iPhone 7 merakla bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar