Teknoloji Haberleri

BenQ GS2 Taşınabilir Projektör ile Açıkhavada Cümbüş Fırsatı

Dünyanın 1 Numaralı DLP projektör markası BenQ, aile odaklı eğlence ve öğrenmenin yanı sıra outdoor yaşam tarzları için dizayn edilmiş dayanıklı …

BenQ GS2 Taşınabilir Projektör ile Açıkhavada Cümbüş Fırsatı

Dünyanın 1 Numaralı DLP projektör markası BenQ, aile odaklı eğlence ve öğrenmenin yanı sıra outdoor yaşam tarzları için dizayn edilmiş dayanıklı, taşınabilir bir LED projektör olan GS2 serisini tanıttı. Filmleri, videoları, müziği ve öğrenim materyallerini herhangi bir iç yahut dış mekanda yansıtabileceğiniz GS2 tüm kablolu ve kablosuz cihazlarla çalışabilir. Su sıçramasına ve düşmeye karşı korumalı bu cihaz açık havada yapılacak aktiviteler için de idealdir.  

BenQ Corporation Başkanı Conway Lee, “GS2 ailelere, birbirleriyle vakit geçirmekten keyif almaları, eğlenmeleri ve bazı zaman öğrenmeleri için çiçeği burnunda bir yol sunuyor. Dış mekanda çok rahat kullanılabilen bu ürün, ailelerin doğanın harikalarını keşfetmesine imkan sağlarken, deneyimi sınırsız öğrenme ve eğlence ile zenginleştiriyor.” dedi

GS2, birçok mükemmel donanımı ve yeteneği birleştirerek öğrenme ve eğlencenin sınırlarını ortadan kaldırıyor. Her türlü hava koşulunda, her türlü arazide dış mekan kullanımı için dizayn edilmiş olan GS2, arka bahçede yahut kamp alanında çocuklarla stressiz aile eğlencesi için dayanıklı, Lakin hafif taşınabilir tasarımının yanı sıra IPX2 su sıçraması koruması ve 0,5 metreden düşmeye karşı dayanıklılık sunuyor.

GS2 portatif projektör, WiFi, HDMI, USB-C yahut yerleşik ortam okuyucusunu kullanarak, büyük boyutlu görsel-işitsel içeriği anında yayınlayıp oynatarak ailelerin beraber eğlenmesi ve öğrenmesi için yeni fırsatlar yaratır. GS2 aynı zamanda güçlü bir Bluetooth hoparlör olduğundan ses performansı ile keyfinizi ikiye katlar. Sınırsız uygulamadan yararlanabilmeniz dahili Aptoide TV uygulaması ile beraber gelir.

GS2, ailelerin ve çocukların güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştır. İzleyicinin konforunu ve görme sağlığını korurken izleme deneyimini optimize etmek için canlı LED ışığı ve mevcut ortam ışığı seviyesini otomatik algılayarak uygun gözalıcılığı ayarlayan BenQ’nun özel LumiExpert ™ teknolojisi kullanılmıştır.

Kompakt ve hafif olan GS2, herhangi bir güçlük yahut bağlantı kaygısı olmadan her yere kurulabilir. Otomatik odaklama, otomatik dikey kilit taşı ve herhangi bir ortamda kolay, anında çalıştırma için ayarlanabilir mafsala sahip GS2, aileler için evlerinde yahut harika dış mekanlarda yaratıcı ve ilham verici öğrenme ve eğlence olanakları sağlar.

dünya çapındaki dijital sinemaların %90’ında tercih edilen son derece dayanıklı DLP teknolojisi (Digital Light Processing) ile güçlendirilen GS2, 30.000 saatlik bakım gerektirmeyen LED ışık kaynağıyla beraber duyarlı renkler ve keskin netlik ile uzun ömürlü görüntü kalitesi sunar.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ