Teknoloji Haberleri

Bilgisayardan WhatsApp’a Telefonsuz Girme Yöntemi

Bilgisayardan WhatsApp’a Telefonsuz Girme Yöntemi

Dünyada en çok kullanılan ve talep edilen mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, çoğu akıllı telefon kullanıcılarının seçtiği marka. Eğer Akıllı Telefonunuz Yoksa WhatsApp’a nasıl gireceğinizi merak mı ediyorsunuz?

WhatsApp uygulamasına sahip olmanız ve onu rahat bir şekilde kullanabilmeniz için elinizde bir akıllı telefon olması şart değil bir adet bilgisayar olsa yeter.Şimdi size bilgisayarınızdan WhatsApp nasıl girebileceğinizi anlatacağız.
İlk adım internetten BlueStacks adlı programı indirmek ve bu programı hızlı bir şekilde size belirtilen adımları takip ederek bilgisayara kurmak.
İkinci adım
Bilgisayarınıza kurulan programı açmak ve istenilen e-posta bilgilerini tıpkı mobil cihazlarda olduğu gibi ekrana yazmak.
Üçüncü adım
Programın Play Store mağazasından WhatsApp uygulamasını indirmek ve kurmak.
Dördüncü ve son adım
Kurulan WhatsApp uygulamasını açarak istenilen bilgileri girmek.

Bu adımları takip ederek daha geniş bir ekranda ve istediğiniz zaman rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ı kullanmaya hazır olacaksınız.

Aynı anda hem telefondan hemde bilgisayardan WhatsApp’ı kullanmak isterseniz Web WhatsApp seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır bu şekilde diğer cihazdan çıkış yapmanıza gerek kalmadan iki cihazda da rahatça WhatsApp’ı kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ