Teknoloji Haberleri

Bir hoparlörün kuvvetli iddiası! – LG PL5 inceleme!

LG PL5 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu seferki inceleme videolarımız, diğer inceleme videolarından farklı oldu. Bu videoda, LG PL5 sahip …

LG PL5 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu seferki inceleme videolarımız, diğer inceleme videolarından farklı oldu. Bu videoda, LG PL5 sahip olduğu özellikleri neler yakın zamandan bakarken ofisteki kişilerı LG PL5 ile büyük bir teste soktuk. Aynı kutunun içerisine hem LG PL5 hem de en büyük rakibi yerleştirdik ve kişilerdan tahmin etmesini istedik. İlginç sonuçlar çıkan videomuz yayında.

LG PL5 inceleme: Bu inceleme farklı!

ShiftDelete.Net olarak her zamankinden daha farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, sesi ile rakiplerine meydan okuyan LG PL5’i gerçek bir test soktuk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

LG PL5 sahip olduğu özellikleri bizlere neler sunuyor?

Kablosuz bir hoparlör modelinde, yüksek ve kaliteli bir ses mühim bir nokta olarak karşımız çıkıyor. LG PL5, herkes tarafından bilinen bir kablosuz hoparlörden daha güçlü bir ses ile karşımıza çıkarken, bu ses ile yetinemeyenlere özel bir özellikle geliyor. LG PL5’in üstündeki Sound BOOST tuşu ile, nerede olursanız olun ses yükseltme işlemini tek bir tuş ile yapabiliyorsunuz. Ses yükselince, herkes tarafından bilinen bir hoparlörün sesi bozulmalar yaşabiliyor. Lakin LG PL5’de bize sunulan Meridian ses teknolojisi, sesin en yüksek düzeyde dahi patlamamasını sağlıyor. IPX5 sertifika ile karşımıza çıkan hoparlör, üstündeki şık led tasarımı ile de kullanıcıları mutlu ediyor. Bu tüm bahsedilen özellikler, LG’nin uygulaması üstünden de kontrol edilebiliniyor. Cihaz, 18 saat süresince kesintisiz bir biçimde sizlerle beraber kalabiliyor. Cihazı isterseniz uyumlu televizyonunuza, isterseniz de 100 farklı uyumlu cihaza aynı anda bağlanıp parti moduna geçebiliyor.

Videomuzu izledikten sonra YouTube videomuz üstünden sizler de fikirlerinizi belirtebilirsiniz. İyi seyirler

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ