Teknoloji Haberleri

Birinci Apple Watch prototipi ortaya çıktı! Enteresan tasarım

Akıllı saat pazarına baktığımız zaman Apple Watch lider ürünlerden bir tanesi. Tasarımı ile birçok saate örnek olan Apple Watch, prototipi ile …

Akıllı saat pazarına baktığımız zaman Apple Watch lider ürünlerden bir tanesi. Tasarımı ile birçok saate örnek olan Apple Watch, prototipi ile oldukça farklı bir tasarım sergiliyor. Saatin ilk tasarım denemelerinden birine ait olan görsel yaşanan tasarımsal evrimi gözler önüne çıkarıyor.

Paylaşılan görseldeki saatin bir iPod’a benzediğini söylesek hatalı olmaz.

Apple Watch prototipi yaşandı

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da yapılan bir paylaşım Apple Watch’un ilk hallerinden birini gösteriyor. Saatin bir de plastik bir kasası var, yani ana cihazın üzerine bir de kılıf örtülmüş. Bu kadar kalın bir saatin koruyucuya sahip olması işleri biraz anormal hale getirmiş.

Apple Watch prototipi olduğu iddiasıyla bir Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım gerçek gibi gözükse de bu görselin doğruluğunun kesinlik payı yok.Bu tasarım bir iPod Nano’yu andırıyor, iyi ki yeni modellerde böyle bir tasarımla karşılaşmıyoruz.

İlk nesil Apple Watch 2014 senesinde iPhone 6 ile beraber karşılaşmıştık. Prototip görselinden daha farklı bir dizayna sahip olan saat iki yıl süresince üretilmeye devam etmişti. 512MB DRAM ve 8GB depolama alanına sahip olan birinci nesil Apple Watch bugün kolumuzda olan saatlere ilham kaynağı oldu.

Sizce bu saat on yıl evvel satışa çıksa alınır mıydı?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ