Teknoloji Haberleri

Casper’dan Öğrencilere Armağan Yağmuru!

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber talebelerin teknolojik gereksinimlerine birçok çözüm sunan Casper, uzaktan eğitim ürünlerine …

Casper’dan Öğrencilere Armağan Yağmuru!

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber talebelerin teknolojik gereksinimlerine birçok çözüm sunan Casper, uzaktan eğitim ürünlerine uyguladığı birçok kampanya ve özel indirimle talebelerin yanında!

Öğrencilerin motivasyon ve verimliliğini artırmanın önemi, teknolojik ve dijital çözümlerin ulaşılabilirliğine bağlı. Uzaktan eğitimin devam ettiği bu zamanda, talebelerin ürünlere ulaşılabilirliğini sağlamak birçok teknoloji firması için önem taşımakta. Bu anlamda içinde yer aldığımuz zamanda talebelerin eğitim hayatlarını sorunsuz sürdürmeleri, teknoloji çözümleri sunan Casper için evvellikli hedeflerinden biri.

Yeni öğretim yılının yaklaşmasıyla beraber ister yüz yüze eğitim ister uzaktan eğitim olsun tüm öğrenci ve ebeveynleri hazırlık heyecanı sardı. Günümüz koşullarına incelediğimizde özellikle teknoloji ürünlere olan talep arttı. Uzaktan eğitimi sağlayan notebook, tablet gibi ürünler de okul ihtiyaç listelerine girmeye başladı. Öğrenciler için ergonomik, işlevsel ve yüksek güçlü çözümler sunan Casper, dizüstü bilgisayartan tablete, masaüstü bilgisayardan oyun bilgisayarına kadar birçok ürününde cazip indirim ve kampanyalar düzenliyor.

Ücretsiz Office 365

Windows 10’lu tüm Casper Nirvana ve Excalibur dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarları Microsoft Office 365 armağansi ile beraber geliyor. Yüksek performans sunan güncel işlemcileri, günümüz trendlerini takip eden tasarımları, hafiflik ve incelikleriyle talebelerin uzaktan eğitim süreçlerinde kullanım kolaylığı sunan Nirvana dizüstü bilgisayarlar, uzun ömürlü pili, yüksek depolama alanı ve yüksek bağlantı hızı ile okul hayatında daha üretken olacaksınız.

Klavye ve Mouse armağanleri:

Gelişmiş kullanıcı tecrübeleri vadeden Casper masaüstü bilgisayarları okula dönüş kampanyası içerisinde klavye ve Mouse armağansi ile beraber geliyor. Eğitim ve oyun için masaüstü bilgisayar tercih edenler için geliştirilen Excalibur ve Nirvana modelleri, yeni nesil işlemcileri, yüksek performans ekran kartları, güçlü soğutma sistemleri ile bir çok konfigürasyon seçeneği sunuyor.

Önce ders, sonra oyun diyenler için:

Tüm Excalibur oyun ve performans bilgisayarları XBox Game Pass üyelik armağansi ile beraber geliyor. Windows 10 işletim sistemli Excalibur oyun bilgisayarları; 100’den çok oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan Xbox Game Pass’i bir ay süresince ücretsiz kullanma imkânı sunuyor. Her ay yeni oyunlar eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile beraber, en güncel oyunları anında oynama fırsatı bulacağınız Xbox Game Pass, oyun tutkunu talebeler için en güncel oyunları deneyimleme fırsatı sunuyor.

En yeni ekran kartları teknolojisine sahip GeFORCE RTX ekran kartlı Excalibur bilgisayarlarında, günümüzün en çok beğenilen oyunlarından biri olan “Rainbow Six Siege Gold” ile altı yeni operatöre erken erişim olanağı ve 5. yıl BattlePass bunun yanısıralıklarına sahip olacaksınız.

Masaüstü bilgisayardan dizüstü bilgisayara, monitörden tablete kadar birçok ürününde özel fiyat indirimleri ve armağan kampanyaları ile talebelerin yanında olmaya devam eden Casper, en son teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam etmekte. Casper kampanya ürünlerine https://www.casper.com.tr/okula-donus-zamani sayfasından ve tüm satış kanallarından varabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ