Teknoloji Haberleri

COD: Black Ops Cold War multiplayer görüntüsü sızdırıldı!

son zamanlarda sıklıkla adından bahsettiğimiz Call of Duty Black Ops Cold War hakkında multiplayer videosu yaşandı. Yeni videoda oyunun …

son zamanlarda sıklıkla adından bahsettiğimiz Call of Duty Black Ops Cold War hakkında multiplayer videosu yaşandı. Yeni videoda oyunun multiplayer kısmından oynanış görüntüleri sızdırıldı. İşte COD: Black Ops Cold War multiplayer oyun modundan görüntüler…

COD: Black Ops Cold War multiplayer modundan oynanış videosu sızdı!

Şu ana kadar yapımın multiplayer modu hakkında çok fazla bilgiye sahip değildik, Lakin yeni sızdırılan 4 dakikalık videosunun haricinde, NVIDIA‘nın 1 Eylül‘de yeni ekran kartlarını tanıttığı sırada yeni bilgilere de sahi olduk. Oyunun multiplayer modu Modern Warfare‘da olduğu gibi çapraz platform işlevselliğini destekleyecek Yani bu özellik aracılığıyla PC, PlayStation ve Xbox oyuncuları birbirleriyle oynayabilecek. aynı zamanda iki oyunda da tercih edilen envanterler Warzone ile ilişkili olacak.

PC oyuncularının NVIDIA teknolojilerinden yararlanacağını da ekleyelim. NVIDIA Reflex teknolojisi aracılığıyla gecikmeden uzak bir oyun deneyimi PC oyuncularını bekliyor. bunun yanısıra Ray Traycing ve DLSS teknolojileri de oyunda bulunacak.

13 Kasım‘da satışa sunulacak oyun, ileri tarihlerde Xbox Series X ve PlayStation 5 için de gelecek.

Call of Duty Black Ops Cold War hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ