Teknoloji Haberleri

CoD:Black Ops–Cold War RTX ışın izleme demosuyla geldi

Kısa bir süre evvel Nvidia yeni RTX 3000 serisi ekran kartlarını açıkladı. Bu duyuru sırasında ekran kartlarının sunmuş olduğu teknolojilerin yer …

Kısa bir süre evvel Nvidia yeni RTX 3000 serisi ekran kartlarını açıkladı. Bu duyuru sırasında ekran kartlarının sunmuş olduğu teknolojilerin yer alacağı oyunlara da değinildi. Bugün ise Nvidia tarafından Call of Duty: Black Ops Cold War, RTX ışın izleme demosu aktarıldı. İşte araştırılan detaylar!

Işın izleme teknolojisine sahip oyun sayısı artıyor!

Fragmana bakıldığı zaman grafiklerin tam anlamıyla ne düzeyde olduğunu görebiliyoruz. Özellikle ışın izleme teknolojisi burada gerçekten güzel işler çıkarabilmiş. Aydınlatma efektleri ve gölgelerde beklenilen performansda ortaya çıkmış. Nvidia tarafından paylaşılan video ile sizleri baş başa bırakalım.

Genel olarak videoya bakıldığı zaman en ufak detayların bile ne kadar gerçekçi olduğunu kolayca görebiliyoruz. Özellikle gözlük, silah ve saat yansımalarının kalitesi dikkatlerden kaçmıyor. RTX teknolojisini bünyesinde bulunduracak Call of Duty: Black Ops Cold War, oyunculardan şimdiden güzel geri dönüşler aldı diyebiliriz.

Oyun ile ilgili daha fazla içeriğin yakın zamanda yine Nvidia tarafından paylaşılması bekleniyor. Siz yeni Nvidia RTX 3000 serisi ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz? RTX teknolojisi gerçekten mühim mi?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ