Teknoloji Haberleri

Crysis Remastered, “Crysis’i Çalıştırır mı” Modu ile Şaşırtacak

Bir zamanların PC oyuncularının dilinden düşmeyen, PC’lerin gücünü değerlendirmekte tercih edilen “Crysis’i çalıştırıyor mu?” cümlesi, Crysis …

Crysis Remastered, “Crysis’i Çalıştırır mı” Modu ile Şaşırtacak

Bir zamanların PC oyuncularının dilinden düşmeyen, PC’lerin gücünü değerlendirmekte tercih edilen “Crysis’i çalıştırıyor mu?” cümlesi, Crysis Remastered ile gerçek bir işleve dönüşüyor. İşlevin amacı, grafik ayarlarını açarak donanımınızı sonuna kadar zorlamak.

Geliştirici tarafından paylaşılan tek fotoğraf (yukarıda), işlev hakkında çok fazla şey söylemiyor. Ekran görüntüsünde uzaktaki noktaların grafik detaylarının pek azaltılmamış gibi görünmesi. Taşlardaki ve yeşil alanlardaki detaylar orijinal oyuna göre çok daha büyük gibi gözükse de, yeşil alanların renginin orijinal oyuna göre daha doygun göründüğü, bu sebeple bir miktar daha az gerçekçi olduğu söylenebilir. Lakin Tabiki herkesin değerlendirmesi farklı olabilir.

Orijinal ismiyle yeni “Can it run Crysis?” modu, özellikle Nvidia’nın yeni gösterilen RTX 3000 serisi kartlarını test etmek için iyi bir yol sunacak. Crysis Remastered, 18 Eylül’de PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ