Teknoloji Haberleri

Crysis Remastered için 8K fragman geldi

son zamanlarda Crysis yenilenmiş versiyonu oyun dünyasının gündeminden düşmüyor. 18 Eylül‘de çıkış yapacak oyun için yeni detaylar da …

Crysis Remastered için 8K fragman geldi

son zamanlarda Crysis yenilenmiş versiyonu oyun dünyasının gündeminden düşmüyor. 18 Eylül‘de çıkış yapacak oyun için yeni detaylar da paylaşılmaya devam etmekte. Oyun için yapılan evvelki paylaşımlar bazı oyuncuları pek de tatmin edememişti Lakin bu kez Crysis Remastered 8K fragman ile karşımıza çıktı.

Crysis Remastered 8K 60 FPS fragmanı aktarıldı!

Beklenen oyun için daha evvel yapılan paylaşımlar devam etmekte. Oyunun FHD 60 FPS fragmanı daha evvel yayımlanmıştı Lakin bu kez 8K 60 FPS görüntüler geldi. Bu görüntülerde bunun yanısıra yeni grafik teknolojileri ve eski oyunla kıyaslamalar da gösterildi.

Yayımlanan Crysis Remastered 8K fragman; oyundaki ray tracing, yüksek çözünürlüklü dokular ve HDR gibi modern grafik teknolojilerini gösterdi. Bu yayımlanan videonun oyuncuların heyecanını artıracağını aktarabiliriz.

Kısa süre sonra piyasaya çıkacak oyunun Türkiye fiyatı hala açıklanmadı. Lakin Avrupa fiyatının 30 dolar olması bize bu hususta ipucu verebilir. Oyunun sistem gereksinimleri ise daha evvel açıklanmıştı.

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-3450 / Ryzen 3

Bellek: 8 GB RAM

Boş alan: 20 GB

Ekran kartı: Nvidia GTX 1050Ti / AMD Radeon 470

Ekran kartı belleği: 4 GB

Crysis Remastered için yüksek ayarlarda ve daha iyi grafiklerde oynayabilmek adına sahip olmanız gereken donanım bileşenlerini aşağıda görebilirsiniz.

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-7600k / Ryzen 5

Bellek: 12 GB RAM

Boş alan: 20 GB

Ekran kartı: Nvidia GTX 1660Ti / AMD Radeon Vega 56

Ekran kartı belleği: 8 GB

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ